Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Recas

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Recaș ➞ Lugoj

duminică,
29 mai 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:28
32m
07:00
Obada Trans
Vezi detalii

0726.922.277 (Vodafone);Rezervarile se fac cu cel putin 24 ore inainte de imbarcare. Program : L-S : 08:00 - 16:00

  1. 06:28
    Recas Statie Recas
  2. Midibus: RETUR Horezu-Timisoara
    • Dotări:
  3. 07:00
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Obada Trans SRL | Ultima actualizare: 04/2022
08:41
34m
09:15
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 08:41
  2. Autocar: Timisoara - Drobeta Turnu Severin
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 10/2021
11:11
34m
11:45
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 11:11
  2. Autocar: Timisoara - Drobeta Turnu Severin
    • Dotări:
  3. 11:45
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 10/2021
13:36
41m
14:17
Ducato Trans
-
Vezi detalii

Ducato Trans

Ducato Trans SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

+4-0721-262.963; +4-0753-313.140; (Intre orele 8.00-20.00)

  1. 13:36
    Recas Statie Recas
  2. Autocar: Timisoara - Deva
  3. 14:17
Durată: 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ducato Trans SRL | Ultima actualizare: 03/2022
15:55
1h 00m
16:55
DROBETA
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 15:55
    Recas Statie Recas
  2. Autocar: Timisoara - Motru-Targu Jiu
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2021
16:15
30m
16:45
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:15
    Recas Statie Recas
  2. Microbuz: RETUR Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 16:45
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Recaș - Lugoj

Care este prețul călătoriei cu autocarul Recaș - Lugoj?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Recaș la Lugoj este cuprins între 7 și 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Recaș către Lugoj?

De la Recaș la Lugoj circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Recas, Primaria Recas (Centru).

Când pleacă autocarul din Recaș către Lugoj?

Primul autobuz din Recaș pleacă la ora 06:28, iar ultimul pleacă la ora 16:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Recaș către Lugoj?

Călătoria Recaș-Lugoj cu autocarul, durează între 30min și 1h 00min.