Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Roman ➞ Eforie Sud

joi,
6 oct 2022
3 curse disponibile

10:15
7h 55m
18:10
LYK
-
Vezi detalii

LYK

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 10:15
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 18:10
    Eforie Sud Strada principala
Durată: 7h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022
20:45
7h 55m
04:40
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 20:45
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 04:40 +1 zi
    Eforie Sud Strada principala
Durată: 7h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022
23:45
7h 55m
07:40
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 23:45
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 07:40 +1 zi
    Eforie Sud Strada principala
Durată: 7h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Roman - Eforie Sud

Despre Roman - Eforie Sud

De unde pleacă autocarul din Roman către Eforie Sud?

De la Roman la Eforie Sud circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Roman.

Când pleacă autocarul din Roman către Eforie Sud?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 10:15, iar ultimul pleacă la ora 23:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Eforie Sud?

Călătoria cu autocarul de la Roman la Eforie Sud, durează 7h 55min.