Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Roman ➞ Vaslui

joi,
18 aug 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:40
2h 15m
09:55
Fya Trans
Vezi detalii

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
Opinii călători

!!! PRETURI VALABILE NUMAI PENTRU PLATA ON-LINE !!! INFORMATII: AG. IASI, BICAZ: 0754.20.80.80 AG. P.NEAMT: 0741.988.901 ; AG. ROMAN: 0749.02.88.89 ; AG. VASLUI: 0754.20.80.80 ; AG. PASCANI: 0751.47.66.74.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 07:40
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Piatra Neamt - Roman - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 09:55
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC FYA TRANS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
17:11
2h 19m
19:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 17:11
  2. Autocar: RETUR Vaslui - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 2h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:40
2h 41m
17:21
Edimpe Auto
27lei
Vezi detalii

Microbuz 19 locuri

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:40
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Piatra Neamt - Vaslui
  3. 17:16
  4. 17:21
Durată: 2h 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
27lei
Sursa: Edimpe Auto SRL | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Roman - Vaslui

Despre Roman - Vaslui

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Vaslui?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Vaslui este cuprins între 27 și 46 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Vaslui?

De la Roman la Vaslui circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara DLS, Autogara Ulderic Iosif SRL.

Când pleacă autocarul din Roman către Vaslui?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 07:40, iar ultimul pleacă la ora 17:11.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Vaslui?

Călătoria Roman-Vaslui cu autocarul, durează între 2h 15min și 2h 41min.