Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rucar

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rucăr ➞ Cristian

miercuri,
8 dec 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:03
1h 13m
14:16
Transmontana
Vezi detalii
  1. 13:03
    Rucar Statie Rucar
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:16
    Cristian Statie Cristian
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 07/2021
07:01
1h 55m
08:56
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 07:01
    Rucar centru
  2. Autocar: 2 Campulung Muscel - Brasov
  3. 08:56
    Cristian Statie Cristian
Durată: 1h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
16:34
1h 38m
18:12
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 16:34
    Rucar Statie Rucar
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 18:12
    Cristian Statie Cristian
Durată: 1h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Rucăr - Cristian

Care este prețul călătoriei cu autocarul Rucăr - Cristian?

Prețul unei călători cu autocarul de la Rucăr la Cristian este de 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Rucăr către Cristian?

De la Rucăr la Cristian circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rucar, centru.

Când pleacă autocarul din Rucăr către Cristian?

Primul autobuz din Rucăr pleacă la ora 07:01, iar ultimul pleacă la ora 16:34.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rucăr către Cristian?

Călătoria Rucăr-Cristian cu autocarul, durează între 1h 13min și 1h 55min.