Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Cristian

sâmbătă,
28 mai 2022
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:20
Cursă specială
2h 15m
02:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii
  1. 00:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 02:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
02:20
Cursă specială
2h 15m
04:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 02:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 04:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
03:30
Cursă specială
2h 15m
05:45
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 03:30
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 05:45
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
07:20
Cursă specială
2h 15m
09:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 07:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 09:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
10:50
Cursă specială
2h 15m
13:05
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 10:50
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 13:05
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
13:20
Cursă specială
2h 15m
15:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 13:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 15:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
15:20
Cursă specială
2h 15m
17:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 15:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 17:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
17:20
Cursă specială
2h 15m
19:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 17:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 19:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
19:20
Cursă specială
2h 15m
21:35
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 19:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 21:35
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
21:50
Cursă specială
2h 15m
00:05
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 21:50
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 00:05 +1 zi
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Cristian

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Cristian?

Prețul unei călători cu autocarul de la București la Cristian este de 120 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Cristian?

De la București la Cristian circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Peco Lukoil Baneasa.

Când pleacă autocarul din București către Cristian?

Primul autobuz din București pleacă la ora 00:20, iar ultimul pleacă la ora 21:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Cristian?

Călătoria cu autocarul de la București la Cristian, durează 2h 15min.