Filtrează rezultate

General

Plecare din San Bonifacio

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare San Bonifacio, Italia ➞ Oradea, Romania

vineri,
10 iul 2020
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:15 - 02:00
Alverstur
17h 45min
Vezi detalii

Circulă doar miercuri

Rezervări prin telefon: +40754022253; +393289041835; +37369259712

  1. 08:15
    San Bonifacio Stazione Ferroviara
  2. Traseu: Italia - Romania
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 17h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2020
07:50 - 01:30
Sempre Dritto Tour
17h 45min
75
Vezi detalii

Sempre Dritto Tour

+4-0766-360.646 (non-stop); +4-0233-744.902; +4-0728-228.101;0728-228100, 00393201163883 (Ufficio Sicilia); 00393273426762 (Ufficio Salerno)

  1. 07:50
    San Bonifacio Stazione Ferroviara
  2. Traseu: Antena 5 Torino - Padova
    • Dotări:
  3. 08:45
  1. 08:40
  2. Traseu: Italia - Romania
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 17h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75
Sursa: Sempre Dritto Tour | Ultima actualizare: 05/2020
20:20 - 09:25
Giltrans
13h 05min
-
Vezi detalii

Circulă doar joi și duminică

  1. 20:20
    San Bonifacio Stazione Ferroviara
  2. Traseu: RETUR Romania - Italia
  3. 09:25 +1 zi
Durată: 13h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Giltrans Targu Neamt | Ultima actualizare: 05/2020
21:45 - 15:40
Teo Trans
17h 55min
60
Vezi detalii
  1. 21:45
  2. Traseu: Canazei - Latisana
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
    Latisana Autostazzione
  1. 02:00
    Latisana Autostazzione
  2. Traseu: Pesaro (Italia) - Cluj Napoca (Romania)
    • Dotări:
  3. 15:40
Durată: 17h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: Teo Trans | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre San Bonifacio - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul San Bonifacio - Oradea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la San Bonifacio la Oradea este cuprins între 283 și 370 RON.

De unde pleacă autocarul din San Bonifacio către Oradea?

De la San Bonifacio la Oradea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile SP 38 Porciliana Soave, 37047, benz. ESSO, Stazione Ferroviara.

Când pleacă autocarul din San Bonifacio către Oradea?

Primul autobuz din San Bonifacio pleacă la ora 07:50, iar ultimul pleacă la ora 21:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din San Bonifacio către Oradea?

Călătoria San Bonifacio-Oradea cu autocarul, durează între 13h 05min și 17h 55min.