Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sarinasuf

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sarinasuf ➞ Tulcea

luni,
24 ian 2022
7 curse disponibile

05:25
45m
06:10
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 05:25
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 06:10
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:45
45m
09:30
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 08:45
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 09:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:52
1h 03m
09:55
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 08:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 09:55
Durată: 1h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:15
45m
14:00
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 13:15
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 14:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:52
1h 03m
15:55
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 14:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 15:55
Durată: 1h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
16:10
45m
16:55
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 16:10
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 16:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:52
1h 03m
19:55
Sherif
11lei?
Vezi detalii
  1. 18:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 19:55
Durată: 1h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sarinasuf - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sarinasuf - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sarinasuf la Tulcea este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Sarinasuf către Tulcea?

De la Sarinasuf la Tulcea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sarinasuf.

Când pleacă autocarul din Sarinasuf către Tulcea?

Primul autobuz din Sarinasuf pleacă la ora 05:25, iar ultimul pleacă la ora 18:52.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sarinasuf către Tulcea?

Călătoria Sarinasuf-Tulcea cu autocarul, durează între 45min și 1h 03min.