Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sascut

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sascut ➞ Roman

joi,
1 oct 2020
4 curse disponibile

09:02 - 10:37
Fidelis Com SRL
1h 35min
15lei
Vezi detalii
  1. 09:02
    Sascut Centru
  2. Traseu: Galati - Roman
    • Dotări:
  3. 10:37
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:05 - 13:35
Irina Trans
1h 30min
20lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 12:05
  2. Traseu: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 13:35
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
13:00 - 14:30
Irina Trans
1h 30min
20lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 13:00
  2. Traseu: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 14:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
15:52 - 17:07
Fidelis Com SRL
1h 15min
15lei
Vezi detalii
  1. 15:52
    Sascut Centru
  2. Traseu: Galati - Roman
    • Dotări:
  3. 17:07
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sascut - Roman

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sascut - Roman?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sascut la Roman este cuprins între 15 și 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Sascut către Roman?

De la Sascut la Roman circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie vulcanizare, Centru.

Când pleacă autocarul din Sascut către Roman?

Primul autobuz din Sascut pleacă la ora 09:02, iar ultimul pleacă la ora 15:52.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sascut către Roman?

Călătoria Sascut-Roman cu autocarul, durează între 1h 15min și 1h 35min.