Română

Autobuze Sighetu Marmației → Borșa

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
20:40
06:40
LMMJVSD
2h19'
11:20
08:59
JAN
LMMJVSD
Informații
05:00
08:45
LMMJVSD
2h
22:30
10:45
Dracard
LMMJVSD
Informații
17:20
09:04
LMMJVSD
2h15'
07:50
11:19
Transagria
LMMJVSD
Informații
16:10
11:00
LMMJVSD
2h
17:10
13:00
Geo Tur
LMMJVSD
Informații
21:30
11:00
LMMJVSD
2h
05:20
13:00
Auto Balmir
LMMJVSD
Informații
11:30
11:00
LMMJVSD
2h14'
09:10
13:14
Transgrup Ionut
LMMJVSD
Informații
15:10
13:15
LMMJVSD
2h15'
21:20
15:30
Dracard
LMMJVSD
Informații
12:30
14:15
LMMJVSD
2h25'
16:40
16:40
Dracard
LMMJVSD
Informații
08:20
15:00
LMMJVSD
2h30'
13:50
17:30
JAN
LMMJVSD
Informații
03:50
15:45
LMMJVSD
2h
05:00
17:45
Dracard
LMMJVSD
Informații
08:10
16:45
LMMJVSD
2h
15:20
18:45
Dracard
LMMJVSD
Informații
01:30
18:45
LMMJVSD
1h55'
06:40
20:40
Dracard
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Sighetu Marmației - Borșa

Despre Sighetu Marmației - Borșa

De unde pleacă autocarul din Sighetu Marmației către Borșa?

De la Sighetu Marmației la Borșa circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Sighetu Marmatiei, Autogara Calatori Mara SRL, Autogara Jan (Bus Trans SRL), Autogara Tur Calatori SRL.

Când pleacă autocarul din Sighetu Marmației către Borșa?

Primul autobuz din Sighetu Marmației pleacă la 06:40, iar ultimul este la 18:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sighetu Marmației către Borșa?

Călătoria Sighetu Marmației-Borșa cu autocarul, durează între 1h55' și 2h30'.

Filtru