Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Simila ➞ Mitoc

sâmbătă,
13 aug 2022
9 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:11
20m
08:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 08:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 08:31
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:41
20m
09:01
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:41
    Simila Statie SIMILA
  2. 08:46
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  4. 09:01
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:11
20m
09:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 09:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 09:31
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:41
20m
10:01
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:41
    Simila Statie SIMILA
  2. 09:46
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  4. 10:01
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:11
20m
12:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 12:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 12:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 12:31
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:11
20m
13:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 13:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 13:31
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:41
20m
14:01
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:41
    Simila Statie SIMILA
  2. 13:46
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  4. 14:01
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:11
20m
16:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 16:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 16:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 16:31
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:11
20m
17:31
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:11
    Simila Statie SIMILA
  2. 17:16
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 17:31
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:41
20m
18:01
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:41
    Simila Statie SIMILA
  2. 17:46
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  4. 18:01
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:31
20m
19:51
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:31
    Simila Statie SIMILA
  2. 19:36
  3. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  4. 19:51
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:07
26m
07:33
Elicom Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 5 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 07:07
  2. Autocar: Barlad - Iasi
    • Dotări:
  3. 07:33
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
09:07
26m
09:33
Elicom Trans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 5 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 09:07
  2. Autocar: Barlad - Iasi
    • Dotări:
  3. 09:33
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Simila - Mitoc

Care este prețul călătoriei cu autocarul Simila - Mitoc?

Prețul unei călători cu autocarul de la Simila la Mitoc este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Simila către Mitoc?

De la Simila la Mitoc circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ramificatie, Simila Mira, Statie SIMILA.

Când pleacă autocarul din Simila către Mitoc?

Primul autobuz din Simila pleacă la ora 07:07, iar ultimul pleacă la ora 19:36.

Cât durează călătoria cu autocarul din Simila către Mitoc?

Călătoria Simila-Mitoc cu autocarul, durează între 15min și 26min.