Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Slava Rusă ➞ Horia

duminică,
2 oct 2022
3 curse disponibile

07:27
30m
07:57
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 3 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (2 comentarii)

  1. 07:27
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 07:57
    Horia Statie Horia
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
10:27
30m
10:57
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 3 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (0 comentarii)

  1. 10:27
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 10:57
    Horia Statie Horia
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
18:27
30m
18:57
Trace Trans
8lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 3 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 18:27
    Slava Rusă Statie Slava Rusa
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:57
    Horia Statie Horia
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Slava Rusă - Horia

Despre Slava Rusă - Horia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Slava Rusă - Horia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Slava Rusă la Horia este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Slava Rusă către Horia?

De la Slava Rusă la Horia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Slava Rusa.

Când pleacă autocarul din Slava Rusă către Horia?

Primul autobuz din Slava Rusă pleacă la ora 07:27, iar ultimul pleacă la ora 18:27.

Cât durează călătoria cu autocarul din Slava Rusă către Horia?

Călătoria cu autocarul de la Slava Rusă la Horia, durează 30min.