Română

Autobuze Slobozia → Iași

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
01:30
06:45
LMMJVSD
1h
19:50
07:45
Rindunica SRL
LMMJVSD
Informații
12:50
09:00
LMMJVSD
1h
05:30
10:00
Rindunica SRL
LMMJVSD
Informații
18:30
10:06
LMMJVSD
1h10'
12:30
11:16
Drof Tur SRL
LMMJVSD
Informații
21:10
14:15
LMMJVSD
1h
09:10
15:15
Rindunica SRL
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Slobozia - Iași

Despre Slobozia - Iași

De unde pleacă autocarul din Slobozia către Iași?

De la Slobozia la Iași circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Slobozia.

Când pleacă autocarul din Slobozia către Iași?

Primul autobuz din Slobozia pleacă la 06:45, iar ultimul este la 14:15.

Când durează călătoria cu autocarul din Slobozia către Iași?

Călătoria Slobozia-Iași cu autocarul, durează între 1h și 1h10'.

Filtru