Română

Curse Timisoara - Arad

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Timisoara la Arad
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
13:56
14:00
1h
17:2 15:00 Apetrans
LMMJVSD
Cursa se reia din 02.06.2018 .
Cursa sezoniera
20lei
Cumpără bilet
Informații
9:20
14:00
1h
20:49 15:00 Apetrans
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
11:38
00:30
55'
14:30 01:25 Erick Trans
LMMJVSD
Informații
10:52
05:00
55'
19:29 05:55 Erick Trans
LMMJVSD
Informații
11:51
05:30
1h
17:17 06:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
8:7
06:30
45'
18:13 07:15 Vertrantis
LMMJVSD
15lei
Informații
11:53
06:30
1h09'
16:3 07:39 Transabrud SRL
LMMJVSD
Informații
11:2
07:00
1h
20:28 08:00 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
13:54
08:30
1h
19:14 09:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
9:8
08:36
1h30'
14:51 10:06 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
14lei
Informații
12:6
09:00
1h30'
17:13 10:30 Cento Trans
LMMJVSD
13lei
Informații
13:52
10:00
1h
21:32 11:00 Vertrantis
LMMJVSD
15lei
Informații
12:59
10:00
1h
23:46 11:00 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
8:16
11:30
1h
24:45 12:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
9:13
12:10
1h20'
22:46 13:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
9:24
12:15
1h15'
16:13 13:30 Cento Trans
LMMJVSD
13lei
Informații
9:46
13:00
1h
19:34 14:00 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
13:31
14:30
1h
18:42 15:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
11:46
16:00
1h
24:36 17:00 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
11:37
16:00
1h30'
15:23 17:30 Cento Trans
LMMJVSD
13lei
Informații
11:58
16:00
1h15'
15:44 17:15 Alexandros Tur
LMMJVSD
Informații
9:9
17:30
1h
19:25 18:30 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
10:18
19:00
1h
16:37 20:00 AUTOGENN
LMMJVSD
14lei
Informații
12:27
19:30
55'
23:0 20:25 Erick Trans
LMMJVSD
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru