Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Tulcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Tulcea ➞ Brăila

miercuri,
20 ian 2021
5 curse disponibile

06:30 - 08:48
Cozandra Com
2h 18min
-
Vezi detalii

Numar statii 14

  1. 06:30
  2. Traseu: Tulcea - Braila
  3. 08:48
    Braila Statie Braila
Durată: 2h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cozandra Com | Ultima actualizare: 06/2020
08:00 - 10:18
Cozandra Com
2h 18min
-
Vezi detalii

Numar statii 14

  1. 08:00
  2. Traseu: Tulcea - Braila
  3. 10:18
    Braila Statie Braila
Durată: 2h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cozandra Com | Ultima actualizare: 06/2020
09:45 - 12:36
Trace Trans
2h 51min
28lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 09:45
  2. Traseu: Tulcea - Focsani
    • Dotări:
  3. 12:36
Durată: 2h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
13:00 - 15:18
Cozandra Com
2h 18min
-
Vezi detalii

Numar statii 14

  1. 13:00
  2. Traseu: Tulcea - Braila
  3. 15:18
    Braila Statie Braila
Durată: 2h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cozandra Com | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 16:18
Cozandra Com
2h 18min
-
Vezi detalii

Numar statii 14

  1. 14:00
  2. Traseu: Tulcea - Braila
  3. 16:18
    Braila Statie Braila
Durată: 2h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cozandra Com | Ultima actualizare: 06/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Tulcea - Brăila

Care este prețul călătoriei cu autocarul Tulcea - Brăila?

Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Brăila este de 28 RON.

De unde pleacă autocarul din Tulcea către Brăila?

De la Tulcea la Brăila circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Tulcea către Brăila?

Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Brăila?

Călătoria Tulcea-Brăila cu autocarul, durează între 2h 18min și 2h 51min.