Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Zebil ➞ Murighiol

marţi,
27 sep 2022
3 curse disponibile

07:59
1h 06m
09:05
Sherif
11lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 07:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 09:05
    Murighiol Statie Murighiol
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:59
1h 06m
15:05
Sherif
11lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 13:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 15:05
    Murighiol Statie Murighiol
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:59
1h 06m
19:05
Sherif
11lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 17:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 19:05
    Murighiol Statie Murighiol
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Zebil - Murighiol

Despre Zebil - Murighiol

Care este prețul călătoriei cu autocarul Zebil - Murighiol?

Prețul unei călători cu autocarul de la Zebil la Murighiol este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Zebil către Murighiol?

De la Zebil la Murighiol circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Zebil.

Când pleacă autocarul din Zebil către Murighiol?

Primul autobuz din Zebil pleacă la ora 07:59, iar ultimul pleacă la ora 17:59.

Cât durează călătoria cu autocarul din Zebil către Murighiol?

Călătoria cu autocarul de la Zebil la Murighiol, durează 1h 06min.