CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi") Arad , Romania

Piata Garii nr. 2, Arad, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi")

Ora Către
00:00 RazTur Budapesta Aeroport (BUD) Viena Linz Salzburg
06:30 AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Șimand Chișineu Criș Târgușor Zerind Valea lui Mihai Curtuiușeni Avram Iancu Pișcolt Ciumeghiu Salonta Carei Inand Moftinu Mic Oradea Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
07:45 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara
08:00 AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Șimand Târgușor Chișineu Criș Valea lui Mihai Zerind Curtuiușeni Avram Iancu Pișcolt Ciumeghiu Salonta Carei Moftinu Mic Inand Oradea Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
08:30 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara
09:15 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara
11:15 AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Șimand Curtuiușeni Chișineu Criș Pișcolt Zerind Carei Moftinu Mic Avram Iancu Satu Mare Ciumeghiu Salonta Botiz Livada Inand Oradea Orașu Nou Negrești-Oaș Certeze Piatra Remeți Săpânța Câmpulung la Tisa Sărăsău Sighetu Marmației
12:15 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara
12:45 AUTOGENN Roșiori Aleșd Diosig Borod Bucea Săcuieni Ciucea Șimand Valea Drăganului Huedin Chișineu Criș Târgușor Izvoru Crișului Valea lui Mihai Zerind Avram Iancu Curtuiușeni Dumbrava Căpușu Mare Ciumeghiu Pișcolt Cluj Napoca Carei Salonta Inand Moftinu Mic Oradea Turda Câmpia Turzii Satu Mare Luduș Botiz Iernut Livada Târgu-Mureș Seini Baia Mare
13:30 AUTOGENN Vladimirescu Păuliș Radna Lipova Șoimoș Conop Bârzava Căpruța Nicolae Bălcescu Vărădia de Mureș Săvârșin Ilteu Zam Burjuc Gothatea Ilia Deva
13:45 AUTOGENN Ghiroda Remetea Mare Recaș Suștra Topolovățu Mare Iosifalău Belinț Coșteiu Lugoj Traian Vuia Făget Margina Coșava Șagu Ohaba Vinga Orţişoara Lăpugiu de Jos Timișoara Dobra Lăpușnic Săcămaș Leșnic Vețel Deva Șoimuș Căinelu de Jos Fornădia Săliștioara Vălișoara Luncoiu de Sus Brad
15:45 AUTOGENN Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Oradea
16:45 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara
18:45 AUTOGENN Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Oradea
20:00 AUTOGENN Șagu Vinga Orţişoara Timișoara

Sosiri în CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi")

De la Ora
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 06:30
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou 07:45
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 08:00
AUTOGENN Deva Ilia Burjuc Zam Ilteu Săvârșin Vărădia de Mureș Nicolae Bălcescu Căpruța Bârzava Conop Șoimoș Lipova Radna Păuliș Vladimirescu 08:30
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou 09:15
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nürnberg Passau Linz Viena 11:00
Oradea
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 11:15
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 12:15
Tesan Prest SRL Ineu De Arad Tinca
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 12:45
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 13:30
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou 13:45
AUTOGENN Sighetu Marmației Sărăsău Câmpulung la Tisa Săpânța Remeți Piatra Certeze Negrești-Oaș Orașu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 15:45
AUTOGENN Brad Vălișoara Fornădia Șoimuș Deva Vețel Leșnic Săcămaș Lăpușnic Dobra Lăpugiu de Jos Ohaba Coșava Margina Făget Traian Vuia Lugoj Coșteiu Belinț Iosifalău Topolovățu Mare Suștra Recaș Remetea Mare Ghiroda
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 16:45
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou
AUTOGENN Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Căpușu Mare Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Ciucea Bucea Borod Aleșd
AUTOGENN Timișoara Orţişoara Vinga Șagu 18:45
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 20:00
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou