Statie Belint Belint , Romania

necunoscuta, Belint, Romania

Plecări din Statie Belint

Ora Către
09:00 Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Drobeta Turnu Severin
09:18 Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Remetea Mare Timisoara
10:15 Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Timisoara
11:05 Belint Chizatau Iosifalau Topolovatu Mare Sustra Recas Izvin Timisoara
11:10 Chizatau Iosifalau Topolovatu Mare Sustra Recas Izvin Timisoara
11:30 Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Drobeta Turnu Severin
13:45 Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Timisoara
13:47 Rosiori Ortisoara Diosig Vinga Sagu Sacuieni Arad Simand Chisineu Cris Targusor Valea Lui Mihai Zerind Curtuiuseni Avram Iancu Piscolt Ciumeghiu Carei Salonta Moftinu Mic Inand Oradea Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare Iosifalau Topolovatu Mare Sustra Recas Remetea Mare Ghiroda Timisoara
14:00 Costeiu Lugoj Saceni Traian Vuia Dumbrava Faget Margina Cosava Homojdia Cosevita Ohaba Lapugiu de Jos Dobra Lapusnic Braznic Lesnic Deva
14:30 Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Drobeta Turnu Severin
16:32 Costeiu Lugoj Traian Vuia Faget Margina Cosava Ohaba Lapugiu de Jos Dobra Lapusnic Sacamas Lesnic Vetel Deva Soimus Cainelu de Jos Fornadia Salistioara Valisoara Luncoiu de Sus Brad
16:40 Costeiu Lugoj Jena Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Domasnea Cornea Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Schela Cladovei Drobeta Turnu Severin Malovat Cocorova Ciovarnasani Floresti Brosteni Motru Calnicu Balesti Targu Jiu
17:00 Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Drobeta Turnu Severin
18:00 Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Timisoara
21:00 Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Timisoara
Costeiu Lugoj Jena Sacu Jupa Caransebes Buchin Sadova Veche Armenis Teregova Iablanita Plugova Valea Bolvasnita Mehadia Baile Herculane Toplet Orsova Gura Vaii Drobeta Turnu Severin

Sosiri în Statie Belint

De la Ora
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 09:00
Deva Lesnic Braznic Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Ohaba Cosevita Homojdia Cosava Margina Faget Dumbrava Traian Vuia Saceni Lugoj Costeiu 09:18
Drobeta Turnu Severin Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Teregova Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Sacu Jena Lugoj Costeiu 10:15
Targu Jiu Balesti Calnicu Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cocorova Malovat Drobeta Turnu Severin Schela Cladovei Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Jena Lugoj Costeiu 11:05
Targu Jiu Balesti Calnicu Motru Brosteni Floresti Ciovarnasani Cocorova Malovat Drobeta Turnu Severin Schela Cladovei Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Jena Lugoj Costeiu Belint 11:10
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 11:30
Drobeta Turnu Severin Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Teregova Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Sacu Jena Lugoj Costeiu 13:45
Brad Valisoara Fornadia Soimus Deva Vetel Lesnic Sacamas Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Ohaba Cosava Margina Faget Traian Vuia Lugoj Costeiu 13:47
Timisoara Remetea Mare Izvin Recas Sustra Topolovat Iosifalau Chizatau 14:00
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 14:30
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 16:32
Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara
Sighetu Marmatiei Sarasau Campulung la Tisa Sapanta Remeti Piatra Certeze Negresti Oas Orasu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori
Timisoara Ghiroda Remetea Mare Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 16:40
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 17:00
Drobeta Turnu Severin Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Teregova Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Sacu Jena Lugoj Costeiu 18:00
Drobeta Turnu Severin Gura Vaii Orsova Toplet Baile Herculane Mehadia Valea Bolvasnita Plugova Iablanita Cornea Domasnea Teregova Armenis Sadova Veche Buchin Caransebes Jupa Sacu Jena Lugoj Costeiu 21:00
Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau