Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Constanța ➞ Albești via Hârșova

duminică,
14 aug 2022
8 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:45
11h 05m
16:50
Mercado Sud Kirvad Tour
+340lei
Vezi detalii

Mercado Sud

0746-16.16.07(rezervari Galati & Braila); 0721.643.210; 0751-200.201(rezervari Constanta); 0722-265.779

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 05:45
  2. Microbuz: Constanta - Braila - Galati
    • Dotări:
  3. 06:30
    Harsova centru

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 11h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:00
10h 50m
16:50
Electro Tur SRL Kirvad Tour
+340lei
Vezi detalii

Electro Tur SRL

via Ghindaresti Cursele de la orele 16.00 din Constanta si 08.00 din Hirsova trec prin Crisan (97km.), cele de la 19.00 din Constanta si 12.00 din Hirsova trec prin Baltagesti (107km.)

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 06:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Harsova
  3. 07:30
    Harsova Statie Harsova

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 10h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:30
10h 20m
16:50
Pristyl Kirvad Tour
40lei+340lei
Vezi detalii

circula tot timpul anului

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 06:30
  2. Autocar: Constanta - Dorohoi
  3. 07:50
    Harsova centru

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 10h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:40
10h 10m
16:50
Mercado Sud Kirvad Tour
+340lei
Vezi detalii

0746-16.16.07(rezervari Galati & Braila); 0721.643.210; 0751-200.201(rezervari Constanta); 0722-265.779

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 06:40
  2. Microbuz: Constanta - Braila - Galati
    • Dotări:
  3. 07:25
    Harsova centru

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 10h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:40
9h 10m
16:50
99 Nar Tour srl Kirvad Tour
16lei+340lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Cursa de ora 16.25 cu plecare din autogara Comtrans Slobozia (Langa Gara CFR ) spre Constanta circula zilnic pana in Mangalia. Telefon pentru rezervarii 0743335343 sau 0743335366 . Cursa se efectueaza in 2 ore.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 07:40
  2. Microbuz: constanta - slobozia
  3. 08:40

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 9h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:40
9h 10m
16:50
99 Nar Tour srl Kirvad Tour
16lei+340lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl.din Mangalia statia Gara (lidel) in fiecare zi -06.25, iar cursa din Constanta pleaca la 07.40 din autogara Sud din peronul 11(Langa Gara CFR Constanta). Cursa se efectueaza in 3 ore.

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 07:40
  2. Autocar: mangalia - slobozia
    • Dotări:
  3. 08:40

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 9h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:40
9h 10m
16:50
99 Nar Tour srl Kirvad Tour
16lei+340lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecarii din autogara Sud Herli-sof langa gara CFR Constanta din peronul 11 zilnic la ora ; 07.40 ( cursa circula in fiecare zi ) Cursa se efectueaza in 4 ore cu un popas in Slobozia .

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 07:40
  2. Autocar: Constanta - Ploiesti
  3. 08:40

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 9h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:00
8h 50m
16:50
Mercado Sud Kirvad Tour
+340lei
Vezi detalii

Mercado Sud

TARIFELE SUNT VALABILE DOAR LA ACHIZITIA ON LINE!Biletul dus intors este valabil 30 zile calendaristice de la prima calorie!Circula zilnic! 0721-643.210 (rezervari Constanta); 0746-16.16.07(rezervari Galati & Braila); 0751-200.201(rezervari Constanta

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 08:00
  2. Microbuz: Constanta - Braila - Galati
    • Dotări:
  3. 08:45
    Harsova centru

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 09:15
    Hârșova Penny Market

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Minivan : T10 Constanta - Negru Voda
  3. 16:50
    Albești Statie Albesti
Durată: 8h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
+340lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Albești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Albești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Albești este cuprins între 16 și 340 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Albești?

De la Constanța la Albești circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Constanta, KAUFLAND - STATIE 48.

Când pleacă autocarul din Constanța către Albești?

Autobuzul din Constanța pleacă spre Albești la 00:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Albești?

Călătoria cu autocarul de la Constanța la Albești, durează 00min.