Română

Autobuze Arad → Bistrița

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
14:40
01:25
LMMJVSD
12h35'
06:40
14:00
Simplicity
LMMJVSD
603lei
Circulă doar marți și sâmbătă
Informații
10:00
01:25
LMMJVSD
12h35'
07:30
14:00
Simplicity
LMMJVSD
603lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
02:50
04:05
LMMJVSD
14h25'
22:00
18:30
Simplicity
LMMJVSD
310lei
Informații
04:00
04:30
LMMJVSD
1zi18h
17:50
22:30
TransMarian Braila
LMMJVSD
-
Circulă doar miercuri și vineri
Informații
23:30
06:05
LMMJVSD
12h25'
18:40
18:30
Simplicity
LMMJVSD
310lei
Informații
18:40
06:05
LMMJVSD
16h25'
20:30
22:30
Simplicity
LMMJVSD
-
Informații
19:50
10:35
LMMJVSD
1zi13h35'
05:10
00:10
a treia zi
Simplicity
LMMJVSD
295.55lei
Circulă doar marți
Informații
18:10
11:55
LMMJVSD
17h35'
05:10
05:30
a doua zi
Simplicity
LMMJVSD
310lei
Informații
05:50
12:30
LMMJVSD
17h
23:20
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Informații
11:30
13:00
LMMJVSD
16h30'
19:50
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Informații
04:00
13:00
LMMJVSD
16h30'
16:10
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Informații
06:00
13:46
LMMJVSD
15h44'
22:10
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Informații
10:30
14:05
LMMJVSD
15h25'
12:40
05:30
a doua zi
Simplicity
LMMJVSD
310lei
Informații
13:10
14:20
LMMJVSD
15h10'
18:00
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
310lei
Informații
13:00
15:00
LMMJVSD
14h30'
20:10
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Circulă doar vineri
Informații
18:00
15:00
LMMJVSD
14h30'
16:40
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
-
Informații
13:30
16:05
LMMJVSD
13h25'
06:10
05:30
a doua zi
Simplicity
LMMJVSD
310lei
Informații
06:40
17:20
LMMJVSD
12h10'
17:20
05:30
a doua zi
Sova Impex
LMMJVSD
310lei
Informații
01:00
18:05
LMMJVSD
12h35'
23:00
06:40
a doua zi
Simplicity
LMMJVSD
295.55lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
15:10
01:50
LMMJVSD
12h10'
05:40
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
603lei
Circulă doar marți și sâmbătă
Informații
16:30
01:50
LMMJVSD
12h10'
13:20
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
603lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
11:50
03:30
LMMJVSD
10h30'
06:30
14:00
Europa Buss
LMMJVSD
667.25lei
Circulă doar marți și sâmbătă
Informații
14:00
03:30
LMMJVSD
10h30'
22:50
14:00
Europa Buss
LMMJVSD
667.25lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
14:40
03:35
LMMJVSD
10h25'
17:40
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
-
Circulă doar marți și sâmbătă
Informații
07:40
03:35
LMMJVSD
10h25'
10:30
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
-
Circulă doar sâmbătă
Informații
21:50
04:20
LMMJVSD
9h40'
14:50
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
603lei
Circulă doar marți și sâmbătă
Informații
13:10
04:20
LMMJVSD
9h40'
07:10
14:00
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
603lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
02:30
07:00
LMMJVSD
15h30'
07:50
22:30
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
02:50
07:20
LMMJVSD
15h10'
05:00
22:30
Moldtrans
LMMJVSD
-
Informații
08:20
09:00
LMMJVSD
13h30'
13:30
22:30
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
06:10
10:00
LMMJVSD
12h30'
18:50
22:30
Latino Expres
LMMJVSD
-
Informații
01:10
10:20
LMMJVSD
12h10'
13:50
22:30
Moldtrans
LMMJVSD
-
Informații
17:10
17:00
LMMJVSD
13h40'
18:20
06:40
a doua zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
331.1lei
Circulă doar
Informații
11:50
17:00
LMMJVSD
1zi17h10'
17:50
10:10
a treia zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
331.1lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
08:00
22:00
LMMJVSD
16h
07:50
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
851.4lei
Circulă doar
Informații
18:10
22:00
LMMJVSD
16h
15:00
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
851.4lei
Circulă doar
Informații
14:50
22:00
LMMJVSD
16h
17:50
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
851.4lei
Circulă doar
Informații
08:40
22:00
LMMJVSD
16h
22:30
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
851.4lei
Circulă doar
Informații
15:00
22:00
LMMJVSD
16h
10:40
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
946lei
Circulă doar
Informații
13:50
22:00
LMMJVSD
16h
19:20
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
946lei
Circulă doar
Informații
01:20
22:00
LMMJVSD
16h
10:10
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
946lei
Circulă doar
Informații
09:00
22:00
LMMJVSD
16h
07:20
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
946lei
Circulă doar
Informații
01:30
23:05
LMMJVSD
14h55'
06:00
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
542.45lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
23:20
23:05
LMMJVSD
14h55'
06:00
14:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
542.45lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Arad - Bistrița

Despre Arad - Bistrița

Cât costă o călătorie cu autocarul Arad - Bistrița?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Arad la Bistrița este cuprins între 69 și 473 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Arad către Bistrița?

De la Arad la Bistrița circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Autogara PLETL, Gara Mare (langa locomotiva), Gara CFR Arad.

Când pleacă autocarul din Arad către Bistrița?

Primul autobuz din Arad pleacă la 07:00, iar ultimul este la 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Bistrița?

Călătoria Arad-Bistrița cu autocarul, durează între 4h15' și 8h.

Filtru