Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Curtea de Argeș ➞ Constanța via București

luni,
22 iul 2024
3 curse

Bilete disponibile online pe BILETERIA

07:10
6h 35m
13:45
Amic Simpa Trans
150lei
Detalii

Amic

Amic Transport SRL

+4-0734-334.302; +4-0734-334.303

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 07:10
  2. Autocar: Curtea De Arges - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:30
    București Autogara Militari

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia); ; (info Whatsapp)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 6h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:40
6h 20m
15:00
Amic GsmTrans
50lei+100lei
Detalii

Amic

Amic Transport SRL

+4-0734-334.302; +4-0734-334.303

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 08:40
  2. Autocar: Curtea De Arges - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:28
    București Autogara Militari

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

+4-0743-333.011; +4-021-314.04.44

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 11:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Constanta - Mangalia - Vama Veche
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50lei+100lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:40
6h 20m
21:00
Amic GsmTrans
50lei+100lei
Detalii

Amic

Amic Transport SRL

+4-0734-334.302; +4-0734-334.303

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 14:40
  2. Autocar: Curtea De Arges - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:00
    București Autogara Militari

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

+4-0743-333.011; +4-021-314.04.44

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 17:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Constanta - Mangalia - Vama Veche
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50lei+100lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Curtea de Argeș - Constanța

Despre autocarele Curtea de Argeș - Constanța

  • Care este prețul biletul de autocar de la Curtea de Argeș la Constanța?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Curtea de Argeș la Constanța este cuprins între 50 și 100 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Curtea de Argeș către Constanța?

    De la Curtea de Argeș la Constanța circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile .

  • Unde oprește în Constanța autocarul care vine din Curtea de Argeș?

    Autobuzele din Curtea de Argeș ajung în Constanța în stațiile .

  • Când pleacă autocarul din Curtea de Argeș către Constanța?

    Autobuzul din Curtea de Argeș pleacă spre Constanța la 00:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Curtea de Argeș către Constanța?

    Călătoria cu autocarul de la Curtea de Argeș la Constanța, durează ?.