Statie Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu , Romania

necunoscuta, Mihail Kogalniceanu, Romania

Plecări din Statie Mihail Kogalniceanu

Ora Către
01:05 Otopeni Aeroport
Constanta
02:05 Otopeni Aeroport
Constanta
03:05 Otopeni Aeroport
Constanta
04:35 Otopeni Aeroport
Constanta
06:00 Ovidiu Constanta
06:05 Otopeni Aeroport
Constanta
Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
07:00 Trace Trans Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Ovidiu Constanta
Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
07:05 Otopeni Aeroport
Constanta
08:00 Ovidiu Constanta
08:04 Trace Trans Constanta
08:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
08:20 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
08:23 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
08:35 Otopeni Aeroport
Constanta
08:40 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
09:00 Ovidiu Constanta
09:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
09:20 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
09:23 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
09:35 Otopeni Aeroport
Constanta
09:50 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
10:00 Ovidiu Constanta
10:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
10:30 Trace Trans Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
10:35 Otopeni Aeroport
Constanta
10:40 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
10:50 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
10:53 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
11:00 Ovidiu Constanta
11:32 Harsova Viziru Braila Galati
11:35 Otopeni Aeroport
Constanta
11:49 Trace Trans Constanta
11:53 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
12:00 Ovidiu Constanta
12:20 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
12:35 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Talmaciu Sibiu Otopeni Aeroport
Constanta
12:40 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
13:00 Ovidiu Constanta
13:40 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
13:53 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
14:00 Ovidiu Constanta
14:05 Otopeni Aeroport
Constanta
14:10 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
14:30 Trace Trans Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
14:40 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
14:50 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
15:00 Ovidiu Constanta
15:04 Trace Trans Constanta
15:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
15:20 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
15:35 Otopeni Aeroport
Constanta
15:50 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
16:00 Ovidiu Constanta
16:17 Harsova Viziru Braila Galati
16:20 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
17:00 Trace Trans Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
Ovidiu Constanta
Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
17:37 Harsova Viziru Braila Galati
17:50 Nicolae Balcescu Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
18:00 Ovidiu Constanta
18:04 Trace Trans Constanta
18:05 Otopeni Aeroport
Constanta
18:25 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
18:38 Mihail Kogalniceanu Aeroport Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Olimp Neptun Jupiter Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna
19:00 Ovidiu Constanta
19:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
19:17 Harsova Viziru Braila Galati
19:35 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Talmaciu Sibiu Otopeni Aeroport
Constanta
20:00 Ovidiu Constanta
20:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
21:35 Otopeni Aeroport
Constanta
23:35 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Talmaciu Sibiu Otopeni Aeroport
Constanta

Sosiri în Statie Mihail Kogalniceanu

De la Ora
Otopeni Aeroport 00:50
Constanta
Otopeni Aeroport 01:50
Constanta
Otopeni Aeroport 02:50
Constanta
Otopeni Aeroport 04:05
Constanta
Otopeni Aeroport 04:50
Constanta
Otopeni Aeroport 05:50
Constanta
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 06:05
Constanta Ovidiu 06:35
Otopeni Aeroport 06:50
Constanta
Trace Trans Constanta 07:00
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 07:35
Otopeni Aeroport 07:50
Constanta
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 08:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 08:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 08:20
Galati Braila Viziru Harsova 08:23
Constanta Ovidiu 08:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 08:40
Otopeni Aeroport 08:50
Constanta
Sibiu Talmaciu Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 09:10
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:20
Galati Braila Viziru Harsova 09:23
Constanta Ovidiu 09:35
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:50
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 10:10
Trace Trans Constanta 10:30
Constanta Ovidiu 10:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 10:40
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 10:50
Otopeni Aeroport
Constanta
Galati Braila Viziru Harsova 10:53
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 11:32
Constanta Ovidiu 11:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 11:40
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 11:49
Galati Braila Viziru Harsova 11:53
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 12:20
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 12:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 12:40
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:30
Constanta Ovidiu 13:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:40
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu
Otopeni Aeroport 13:50
Constanta
Galati Braila Viziru Harsova 13:53
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 14:10
Trace Trans Constanta 14:30
Constanta Ovidiu 14:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 14:40
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 14:50
Otopeni Aeroport
Constanta
Sibiu Talmaciu Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 15:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 15:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 15:20
Constanta Ovidiu 15:35
Otopeni Aeroport 15:50
Constanta
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 16:10
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 16:17
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 16:20
Constanta Ovidiu 16:35
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Zebil Baia Sarichioi Ciucurova Agighiol Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 16:50
Otopeni Aeroport
Constanta
Trace Trans Constanta 17:00
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 17:35
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 17:37
Otopeni Aeroport 17:50
Constanta
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 18:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 18:25
Constanta Ovidiu 18:35
Galati Braila Viziru Harsova 18:38
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 19:10
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 19:17
Otopeni Aeroport 19:20
Constanta
Constanta Ovidiu 19:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 19:40
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 20:10
Otopeni Aeroport 20:20
Constanta
Constanta Ovidiu 20:35
Otopeni Aeroport 21:20
Constanta
Sibiu Talmaciu Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Otopeni Aeroport 22:20
Constanta
Otopeni Aeroport 23:20
Constanta