Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Statie Mihail Kogalniceanu
Mihail Kogalniceanu
, Romania
Adresa
necunoscuta, Mihail Kogalniceanu, Romania
Plecări din Statie Mihail Kogalniceanu
Ora
Către
01:05
Otopeni Aeroport
Constanța
02:05
Otopeni Aeroport
Constanța
03:05
Otopeni Aeroport
Constanța
04:35
Otopeni Aeroport
Constanța
06:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
07:00
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
07:05
Otopeni Aeroport
Constanța
07:10
TranSEvren
Târgușor
Mireasa
Pantelimon de Jos
Nistorești
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
Hârșova
07:30
TranSEvren
Ovidiu
Constanța
08:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
08:20
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
08:23
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
08:34
Trace Trans
Constanța
08:35
Otopeni Aeroport
Constanța
08:40
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
09:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
09:20
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
09:23
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
09:35
Otopeni Aeroport
Constanța
09:50
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
10:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
10:30
Trace Trans
Târgușor
Pantelimon
Runcu
Stejaru
Saraiu
Gîrliciu
Dăeni
10:35
Otopeni Aeroport
Constanța
10:40
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
10:50
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
Grup Atyc
Ovidiu
Mamaia
Constanța
10:53
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
11:35
Otopeni Aeroport
Constanța
11:53
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
12:20
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
12:30
TranSEvren
Ovidiu
Constanța
12:35
Otopeni Aeroport
Constanța
12:40
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
13:40
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
13:53
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
14:05
Otopeni Aeroport
Constanța
14:10
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
14:25
TranSEvren
Târgușor
Mireasa
Pantelimon de Jos
Nistorești
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
Hârșova
14:40
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
14:50
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
15:04
Trace Trans
Constanța
15:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
15:20
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
15:35
Otopeni Aeroport
Constanța
15:40
Grup Atyc
Nicolae Bălcescu
Crucea
Hârșova
Giurgeni
Țăndărei
Bucu
Slobozia
Andrășești
Căzănești
Ion Roată
Urziceni
Jilavele
Ciorani
Albești-Paleologu
Ploiești
15:50
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
16:20
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
16:25
TranSEvren
Târgușor
Mireasa
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
Hârșova
17:00
Trace Trans
Târgușor
Pantelimon
Runcu
Stejaru
Saraiu
Gîrliciu
Dăeni
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
17:40
TranSEvren
Ovidiu
Constanța
17:50
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Viziru
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
18:00
TranSEvren
Ovidiu
Constanța
18:05
Otopeni Aeroport
Constanța
18:25
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
18:38
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
19:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
19:35
Otopeni Aeroport
Constanța
20:10
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
21:35
Otopeni Aeroport
Constanța
23:35
Otopeni Aeroport
Constanța
Sosiri în Statie Mihail Kogalniceanu
De la
Ora
Otopeni Aeroport
00:50
Constanța
Otopeni Aeroport
01:50
Constanța
Otopeni Aeroport
02:50
Constanța
Otopeni Aeroport
04:05
Constanța
Otopeni Aeroport
04:50
Constanța
Otopeni Aeroport
05:50
Constanța
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
06:05
Otopeni Aeroport
06:50
Constanța
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
07:00
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
07:10
TranSEvren
Hârșova
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
07:30
Otopeni Aeroport
07:50
Constanța
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
08:10
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
08:20
Trace Trans
Dăeni
Gîrliciu
Saraiu
Stejaru
Runcu
Pantelimon
Târgușor
08:34
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
08:40
Otopeni Aeroport
08:50
Constanța
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
09:10
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
09:20
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
09:50
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
10:10
Trace Trans
Constanța
10:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
10:40
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
10:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Grup Atyc
Ploiești
Albești-Paleologu
Ciorani
Jilavele
Urziceni
Ion Roată
Căzănești
Andrășești
Slobozia
Bucu
Țăndărei
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Nicolae Bălcescu
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
11:32
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
11:40
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
12:20
TranSEvren
Hârșova
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
12:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
12:40
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
13:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
13:40
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Otopeni Aeroport
13:50
Constanța
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
14:10
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
14:25
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
14:40
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
14:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Trace Trans
Dăeni
Gîrliciu
Saraiu
Stejaru
Runcu
Pantelimon
Târgușor
15:04
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
15:10
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
15:20
Grup Atyc
Constanța
Mamaia
Ovidiu
15:40
Otopeni Aeroport
15:50
Constanța
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
16:10
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
16:17
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
16:20
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
16:25
Otopeni Aeroport
16:50
Constanța
Trace Trans
Constanța
17:00
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
17:37
TranSEvren
Suceava
Cumpărătura
Fălticeni
Spătărești
Vadu Moldovei
Draguseni
Cristești
Moțca
Hanul Ancutei
Bărticești
Săbăoani
Roman
Secuieni
Filipești
Bacău
N.Balcescu
Răcăciuni
Sascut
Adjud
Pufești
Tișița
Tecuci
Liești
Independența
Șendreni
Brăila
Albina
Valea Cânepei
Viziru
Spiru Haret
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
17:40
Otopeni Aeroport
17:50
Constanța
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
TranSEvren
Hârșova
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
18:00
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
18:25
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
19:10
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
19:17
Otopeni Aeroport
19:20
Constanța
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
19:40
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Viziru
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
20:10
Otopeni Aeroport
20:20
Constanța
Otopeni Aeroport
21:20
Constanța
Otopeni Aeroport
22:20
Constanța
Otopeni Aeroport
23:20
Constanța