Autogara Super Imposer Timisoara , Romania

Str. Garii Nr.6-7 (dupa Gara de Nord), Timisoara, Romania
superimposer@clicknet.ro

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Super Imposer

Ora Către
05:00 Istanbul
05:30 AUTOGENN Orţişoara Roșiori Diosig Vinga Săcuieni Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Târgușor Zerind Valea lui Mihai Avram Iancu Curtuiușeni Pișcolt Ciumeghiu Carei Salonta Inand Moftinu Mic Oradea Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
06:15 ETA Targu Jiu Buziaș Lugoj Caransebeș Băile Herculane Cerna-Sat Obârșia-Cloșani Baia de Aramă Apa Neagră Tismana Peștișani Arcani Târgu Jiu
06:30 Arad Deva Orăștie Sibiu Făgăraș Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Vaslui Huși
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
06:45 Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Chevereșu Mare Vucova Nițchidorf Duboz Cadar
07:00 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
AUTOGENN Roșiori Orţişoara Vinga Diosig Săcuieni Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Târgușor Zerind Valea lui Mihai Avram Iancu Curtuiușeni Pișcolt Ciumeghiu Salonta Carei Inand Moftinu Mic Oradea Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Remetea Mică Charlotenburg Altringen Bogda
07:20 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Giulvăz Crai Nou
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș
09:00 Orţişoara Vinga Arad Zimandu Nou Șimand Chișineu Criș Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Leş Oradea Episcopia Bihorului Biharea Cauaceu Sălard Sfârnaș Fegernicu Nou Sarcău Ciulești Sărsig Poclușa de Barcău Chișlaz Sânlazar Chiraleu Chiribiș Marghita Suplacu de Barcău Porti Ip Zăuan Nușfalău Șimleu Silvaniei Pericei Vârșolț Hereclean Zalău
10:00 Arad Deva Orăștie Sibiu Făgăraș Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Vaslui Huși
Fany Lugoj Deva Orăștie Alba Iulia Turda Cluj Napoca Dej Bistrița
AUTOGENN Roșiori Orţişoara Diosig Săcuieni Vinga Târgușor Șagu Arad Valea lui Mihai Curtuiușeni Șimand Chișineu Criș Pișcolt Zerind Carei Moftinu Mic Avram Iancu Satu Mare Ciumeghiu Botiz Salonta Inand Livada Orașu Nou Oradea Negrești-Oaș Certeze Piatra Remeți Săpânța Câmpulung la Tisa Sărăsău Sighetu Marmației
10:30 Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
JAN Baia Mare
11:00 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Giulvăz Crai Nou
11:30 AUTOGENN Roșiori Orţişoara Aleșd Vinga Borod Diosig Bucea Șagu Săcuieni Ciucea Arad Valea Drăganului Șimand Chișineu Criș Târgușor Huedin Zerind Izvoru Crișului Valea lui Mihai Avram Iancu Curtuiușeni Dumbrava Căpușu Mare Ciumeghiu Pișcolt Carei Cluj Napoca Salonta Moftinu Mic Inand Turda Oradea Câmpia Turzii Luduș Satu Mare Botiz Iernut Târgu-Mureș Livada Seini Baia Mare
12:00 ETA Targu Jiu Buziaș Lugoj Caransebeș Băile Herculane Cerna-Sat Obârșia-Cloșani Baia de Aramă Apa Neagră Tismana Peștișani Arcani Târgu Jiu
12:05 Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
12:10 AUTOGENN Orţişoara Vinga Șagu Arad Vladimirescu Păuliș Radna Lipova Șoimoș Conop Bârzava Căpruța Nicolae Bălcescu Vărădia de Mureș Săvârșin Ilteu Zam Burjuc Gothatea Ilia Deva
12:30 ETA Targu Jiu Remetea Mare Recaș Topolovățu Mare Coșteiu Constantin Daicoviciu Jupa Caransebeș Buchin Armeniș Domașnea Plugova Băile Herculane Obârșia-Cloșani Baia de Aramă Apa Neagră Glogova Cătunele Motru Broșteni Florești Șovarna Bala Bai
12:40 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
12:45 Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Dragșina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
13:00 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Giulvăz Crai Nou
Remetea Mare Izvin Recaș Suștra Topolovat Iosifalău Chizătău Belinț Coșteiu Lugoj Săceni Traian Vuia Dumbrava Făget Margina Coșava Homojdia Cosevita Ohaba Lăpugiu de Jos Dobra Lăpușnic Brâznic Leșnic Deva
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Remetea Mică Charlotenburg Altringen Bogda
14:00 Interservice Hunedoara Traian Vuia Dumbrava Făget Margina Coșava Ohaba Lăpugiu de Jos Dobra Lăpușnic Vețel Mintia Deva Hunedoara
Arad Lipova Deva Orăștie Sebeș Sibiu Avrig Făgăraș Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
14:30 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
AUTOGENN Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Oradea
15:00 Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Remetea Mică Charlotenburg Altringen Bogda
15:10 Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
15:15 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Giulvăz Crai Nou
15:20 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
15:30 Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
AUTOGENN Ghiroda Remetea Mare Recaș Suștra Topolovățu Mare Iosifalău Belinț Coșteiu Lugoj Traian Vuia Făget Margina Coșava Ohaba Lăpugiu de Jos Dobra Lăpușnic Săcămaș Leșnic Vețel Deva Șoimuș Căinelu de Jos Fornădia Săliștioara Vălișoara Luncoiu de Sus Brad
16:00 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
Super Imposer Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Stamora Română Liebling Cerna
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Stamora Română Liebling
Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Dragșina Chevereșu Mare Vucova Nițchidorf Duboz Cadar
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș
16:01 Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
16:15 Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Remetea Mică Charlotenburg Altringen Bogda
16:20 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Ivanda Giulvăz Crai Nou
16:30 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
16:45 Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac
17:30 AUTOGENN Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand Oradea
18:00 Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Sacoșu Turcesc Otvești Stamora Română Liebling
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Remetea Mică Charlotenburg Altringen Bogda
18:30 Super Imposer Timișoara Șag Jebel Conacul Iosif Liebling
19:00 Super Imposer Timișoara Peciu Nou Giulvăz Crai Nou
Super Imposer Timișoara Moșnița Nouă Albina Dragșina Sacoșu Turcesc Otvești Berini Tormac Șipet
Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș
19:15 Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Super Imposer Șag Jebel Obad Ciacova Ghilad
19:30 Super Imposer Dumbrăvița Giarmata Pișchia Fibiș Mașloc Alioș

Sosiri în Autogara Super Imposer

De la Ora
Huși Vaslui Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov Făgăraș Sibiu Orăștie Deva Arad 03:00
Botoșani Flămânzi Hârlău Târgu Frumos Roman Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov Făgăraș Avrig Sibiu Sebeș Orăștie Deva Lipova Arad 05:00
Super Imposer Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 05:21
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou 05:40
Super Imposer Liebling Stamora Română Berini Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă 05:50
Super Imposer Ghilad Ciacova Jebel Șag 05:55
Super Imposer Șipet Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Dragșina Albina Moșnița Nouă
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou 06:00
Super Imposer Cadar Duboz Nițchidorf Vucova Chevereșu Mare Dragșina Albina Moșnița Nouă Timișoara 06:05
Super Imposer Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Șag 06:10
Super Imposer Ghilad Ciacova Jebel Șag
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Ivanda Peciu Nou
Super Imposer Tormac
Super Imposer Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Șag 06:15
Super Imposer Șipet Cadar Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă 06:25
Super Imposer Cerna Liebling Stamora Română Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă 06:50
Super Imposer Alioș Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița
Super Imposer Ghilad Ciacova Jebel Șag 06:55
Super Imposer Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 06:57
Super Imposer Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 07:02
Super Imposer Liebling Conacul Iosif Jebel Șag Timișoara 07:10
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou 07:25
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara 08:45
Super Imposer Cadar Duboz Nițchidorf Vucova Chevereșu Mare Dragșina Albina Moșnița Nouă Timișoara 08:52
Super Imposer Ghilad Ciacova Jebel Șag 08:55
Super Imposer Șipet Cadar Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă
Super Imposer Liebling Conacul Iosif Jebel Șag Timișoara 09:00
Super Imposer Șipet Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Dragșina Albina Moșnița Nouă 09:05
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou 09:10
Super Imposer Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Șag 09:15
ETA Targu Jiu Bala Bai Șovarna Florești Broșteni Motru Cătunele Glogova Apa Neagră Baia de Aramă Obârșia-Cloșani Băile Herculane Plugova Domașnea Armeniș Buchin Caransebeș Jupa Constantin Daicoviciu Coșteiu Topolovățu Mare Recaș Remetea Mare 09:27
AUTOGENN Deva Ilia Burjuc Zam Ilteu Săvârșin Vărădia de Mureș Nicolae Bălcescu Căpruța Bârzava Conop Șoimoș Lipova Radna Păuliș Vladimirescu Arad Șagu Vinga Orţişoara 09:30
Interservice Hunedoara Hunedoara Deva Mintia Vețel Lăpușnic Dobra Lăpugiu de Jos Ohaba Coșava Margina Făget Dumbrava Traian Vuia
Super Imposer Alioș Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița
Super Imposer Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 09:32
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara 10:15
Deva Leșnic Brâznic Lăpușnic Dobra Lăpugiu de Jos Ohaba Cosevita Homojdia Coșava Margina Făget Dumbrava Traian Vuia Săceni Lugoj Coșteiu Belinț Chizătău Iosifalău Topolovat Suștra Recaș Izvin Remetea Mare
ETA Targu Jiu Târgu Jiu Arcani Peștișani Tismana Apa Neagră Baia de Aramă Obârșia-Cloșani Cerna-Sat Băile Herculane Caransebeș Lugoj Buziaș 10:57
Istanbul 12:00
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou 12:50
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 13:15
Tesan Prest SRL Ineu De Arad Tinca
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara
Super Imposer Ghilad Ciacova Obad Jebel Șag 13:25
AUTOGENN Brad Vălișoara Fornădia Șoimuș Deva Vețel Leșnic Săcămaș Lăpușnic Dobra Lăpugiu de Jos Ohaba Coșava Margina Făget Traian Vuia Lugoj Coșteiu Belinț Iosifalău Topolovățu Mare Suștra Recaș Remetea Mare Ghiroda 14:30
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara 14:45
AUTOGENN Sighetu Marmației Sărăsău Câmpulung la Tisa Săpânța Remeți Piatra Certeze Negrești-Oaș Orașu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori
Super Imposer Ghilad Ciacova Obad Jebel Șag 14:50
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou
Super Imposer Șipet Cadar Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă 14:55
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Leş Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Vinga Orţişoara 15:00
Super Imposer Liebling Conacul Iosif Jebel Șag Timișoara
Super Imposer Alioș Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița 15:15
Super Imposer Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 15:27
Super Imposer Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mică Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița Timișoara 17:42
JAN Baia Mare 17:44
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 17:45
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara
AUTOGENN Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Căpușu Mare Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Ciucea Bucea Borod Aleșd
Super Imposer Ghilad Ciacova Obad Jebel Șag 17:55
Super Imposer Ghilad Ciacova Obad Jebel Șag 18:05
Super Imposer Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Șag 18:10
Super Imposer Crai Nou Giulvăz Peciu Nou
Super Imposer Șipet Tormac Berini Otvești Sacoșu Turcesc Albina Moșnița Nouă 18:15
Super Imposer Liebling Conacul Iosif Jebel Șag Timișoara 18:30
Super Imposer Alioș Mașloc Fibiș Pișchia Giarmata Dumbrăvița
Fany Bistrița Dej Cluj Napoca Turda Alba Iulia Orăștie Deva Lugoj 19:00
ETA Targu Jiu Târgu Jiu Arcani Peștișani Tismana Apa Neagră Baia de Aramă Obârșia-Cloșani Cerna-Sat Băile Herculane Caransebeș Lugoj Buziaș 19:47
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 21:00
AUTOGENN Oradea Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Vinga Orţişoara
Huși Vaslui Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov Făgăraș Sibiu Orăștie Deva Arad 23:00