Autogara Super Imposer Timisoara , Romania

Str. Garii Nr.6-7 (dupa Gara de Nord), Timisoara, Romania
superimposer@clicknet.ro

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Super Imposer

Ora Către
06:15 JAN Baia Mare
06:30 Arad Deva Orastie Sibiu Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
06:45 Timisoara Mosnita Noua Albina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
07:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Sag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Remetea Mica Charlotenburg Altringen Bogda
07:20 Timisoara Peciu Nou Giulvaz Crai Nou
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
10:00 Arad Deva Orastie Sibiu Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Fany Lugoj Faget Deva Orastie Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
10:30 Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
JAN Baia Mare
11:00 Timisoara Peciu Nou Ivanda Giulvaz Crai Nou
Alfa Star Impex SRL Sag Padureni Voiteg Deta Denta Stamora Germana Moravita Gherman Jamu Mare Latunas Comoriste Gradinari Greoni Oravita Valea Miniscului Poneasca Bozovici Garbovat Sopotu Vechi Lapusnicu Mare Moceris Dalboset
12:05 Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
12:40 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
12:45 Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
13:00 Timisoara Peciu Nou Ivanda Giulvaz Crai Nou
Alfa Star Impex SRL Sag Jebel Voiteg Birda Sculia Gataia Maureni Ghertenis Berzovia Bocsa Resita
Remetea Mare Izvin Recas Sustra Topolovat Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Lugoj Saceni Traian Vuia Dumbrava Faget Margina Cosava Homojdia Cosevita Ohaba Lapugiu de Jos Dobra Lapusnic Braznic Lesnic Deva
Alfa Star Impex SRL Sag Padureni Voiteg Deta Denta Stamora Germana Moravita Gherman Jamu Mare Latunas Comoriste Gradinari Greoni Oravita Valea Miniscului Poneasca Bozovici Bania Garbovat Sopotu Vechi Lapusnicu Mare Moceris Dalboset
JAN Baia Mare
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Remetea Mica Charlotenburg Altringen Bogda
14:00 Alfa Star Impex SRL Sag Jebel Voiteg Deta Denta Moravita Gherman Jamu Mare Latunas Comoriste Gradinari Greoni Oravita Racasdia Nicolint Naidas Radimna Pojejena Macesti Moldova Veche
Alfa Star Impex SRL Sag Jebel Deta Denta Moravita Gherman Jamu Mare Latunas Comoriste Gradinari Greoni Oravita Racasdia Nicolint Naidas Radimna Pojejena Macesti
Alfa Star Impex SRL Sag Padureni Voiteg Deta Denta Stamora Germana Moravita Gherman Jamu Mare Latunas Comoriste Gradinari Greoni Oravita Valea Miniscului Poneasca Bozovici Bania Garbovat Sopotu Vechi Lapusnicu Mare Moceris Dalboset
Interservice Hunedoara Traian Vuia Dumbrava Faget Margina Cosava Ohaba Lapugiu de Jos Dobra Lapusnic Vetel Mintia Deva Hunedoara
Arad Lipova Deva Orastie Sebes Sibiu Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
14:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
15:00 Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Remetea Mica Charlotenburg Altringen Bogda
15:10 Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
15:15 Timisoara Peciu Nou Ivanda Giulvaz Crai Nou
15:20 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
15:30 Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
BV Dasler Brad
16:00 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling Cerna
Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Sag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Cheveresu Mare Vucova Nitchidorf Duboz Cadar
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
16:01 Sag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
16:15 Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Remetea Mica Charlotenburg Altringen Bogda
16:20 Timisoara Peciu Nou Ivanda Giulvaz Crai Nou
16:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
16:45 Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac
18:00 Timisoara Mosnita Noua Albina Sacosu Turcesc Otvesti Stamora Romana Liebling
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Remetea Mica Charlotenburg Altringen Bogda
18:30 Timisoara Sag Jebel Conacul Iosif Liebling
19:00 Timisoara Peciu Nou Ivanda Giulvaz Crai Nou
Timisoara Mosnita Noua Albina Dragsina Sacosu Turcesc Otvesti Berini Tormac Sipet
Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios
19:15 Sag Jebel Obad Ciacova Petroman Macedonia Cebza
Sag Jebel Obad Ciacova Ghilad
19:30 Dumbravita Giarmata Pischia Fibis Masloc Alios

Sosiri în Autogara Super Imposer

De la Ora
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras Sibiu Orastie Deva Arad 03:00
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad 05:00
Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 05:21
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou 05:40
Liebling Stamora Romana Berini Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua 05:50
Ghilad Ciacova Jebel Sag 05:55
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Dragsina Albina Mosnita Noua
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou 06:00
Cadar Duboz Nitchidorf Vucova Cheveresu Mare Dragsina Albina Mosnita Noua Timisoara 06:05
Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Sag 06:10
Ghilad Ciacova Jebel Sag
Crai Nou Giulvaz Ivanda Peciu Nou
Tormac
Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Sag 06:15
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua 06:40
Cerna Liebling Stamora Romana Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua 06:50
Alios Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita
Ghilad Ciacova Jebel Sag 06:55
Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 06:57
Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 07:02
Liebling Conacul Iosif Jebel Sag Timisoara 07:10
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou 07:25
Alfa Star Impex SRL Moldova Veche Macesti Pojejena Radimna Naidas Nicolint Racasdia Oravita Greoni Gradinari Comoriste Latunas Jamu Mare Gherman Moravita Denta Deta Voiteg Jebel Sag 08:30
Alfa Star Impex SRL Macesti Pojejena Radimna Naidas Nicolint Racasdia Oravita Greoni Gradinari Comoriste Latunas Jamu Mare Gherman Moravita Denta Deta Jebel Sag 08:40
Alfa Star Impex SRL Dalboset Moceris Lapusnicu Mare Sopotu Vechi Garbovat Bania Bozovici Poneasca Valea Minisului Crivina Oravita Greoni Gradinari Comoriste Latunas Jamu Mare Gherman Moravita Stamora Germana Denta Deta Voiteg Padureni Sag 08:45
Alfa Star Impex SRL Resita Bocsa Berzovia Ghertenis Maureni Gataia Sculia Birda Voiteg Jebel Sag 08:50
Cadar Duboz Nitchidorf Vucova Cheveresu Mare Dragsina Albina Mosnita Noua Timisoara 08:52
Ghilad Ciacova Jebel Sag 08:55
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua
Liebling Conacul Iosif Jebel Sag Timisoara 09:00
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Dragsina Albina Mosnita Noua 09:05
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou 09:10
Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Sag 09:15
Interservice Hunedoara Hunedoara Deva Mintia Vetel Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Ohaba Cosava Margina Faget Dumbrava Traian Vuia 09:30
Alios Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita
Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 09:32
Deva Lesnic Braznic Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Ohaba Cosevita Homojdia Cosava Margina Faget Dumbrava Traian Vuia Saceni Lugoj Costeiu Belint Chizatau Iosifalau Topolovat Sustra Recas Izvin Remetea Mare 10:15
Alfa Star Impex SRL Dalboset Moceris Lapusnicu Mare Sopotu Vechi Garbovat Bania Bozovici Poneasca Valea Minisului Crivina Oravita Greoni Gradinari Comoriste Latunas Jamu Mare Gherman Moravita Stamora Germana Denta Deta Voiteg Padureni Sag 12:15
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou 12:50
Ghilad Ciacova Obad Jebel Sag 13:25
BV Dasler Brad 14:28
JAN Baia Mare 14:44
Ghilad Ciacova Obad Jebel Sag 14:50
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua 14:55
Liebling Conacul Iosif Jebel Sag Timisoara 15:00
Alios Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita 15:15
Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 15:27
Bogda Altringen Charlotenburg Remetea Mica Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita Timisoara 17:42
JAN Baia Mare 17:44
Ghilad Ciacova Obad Jebel Sag 17:55
Ghilad Ciacova Obad Jebel Sag 18:05
Cebza Macedonia Petroman Ciacova Jebel Sag 18:10
Crai Nou Giulvaz Peciu Nou
Sipet Cadar Tormac Berini Otvesti Sacosu Turcesc Albina Mosnita Noua 18:15
Liebling Conacul Iosif Jebel Sag Timisoara 18:30
Alios Masloc Fibis Pischia Giarmata Dumbravita
Fany Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj 19:00
JAN Baia Mare 22:45
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras Sibiu Orastie Deva Arad 23:00