Română

Mersul autobuzelor Tulcea

Tulcea, Romania

Stațiile și autogările din Tulcea

  • Autogara Conex Trans SRL

    Str. Portului nr.28A
    Tel: +4-0240-513.304
  • Gara CFR Tulcea Oras

  • Port Tulcea

    Strada Portului 26
    Tel: +40240-519008
  • autogara, gara

    Tel: 0765.271.913; 0752.272.591; 0236.488.0
    Mobil: 0044.7955.334.231; 0044.7955.332.707
  • Parcare Hotel Esplanada

  • La adresa

  • Agentia Lilian Express Tulcea

    Str. 9 Mai nr.1
    Tel: +4-0240-515.130
    Mobil: +4-0730-808.013
  • Parcare Lidl

    strada Babadac nr 183
  • Gara CFR Tulcea Marfuri

  • Tulcea (Autogara Conex Trans)

    str. Portului 28A

Plecări din Tulcea
Ora Către
00:00 Bratislava Brno Salzburg Graz Bolzano Innsbruck Passau Regensburg Praga Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Klagenfurt Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Baden Celle Antwerp Gent Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Sonderborg Strasbourg Abenra Nancy Kolding Metz Fredericia Reims Vejle Horsens Paris Herning Odense Silkeborg Arhus Nyborg Viborg Randers Hobro Aalborg Copenhagen Dijon Nantes Dublin Belfast
01:00 Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Ljungby Ljungby Vaxjo Vaxjo Jonkoping Jonkoping Linkoping Linkoping Norrkoping Norrkoping Nykoping Nykoping Sodertalje Sodertalje Stockholm Stockholm
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Ploiesti
02:00 Ploiesti
03:00 Augustina Bucuresti
03:20 Cluj Napoca
Lendava Trieste Gorizia Udine Pordenone Conegliano Treviso Venetia Chioggia Mirano Padova Monselice Rovigo Ferrara Bologna Sasso Marconi Firenze Arezzo Perugia Terni Roma Frosinone Casino Caserta Napoli Pompei Salerno Potenza Sala Consilina Cosenza Lamezia Terme Catanzaro Vibo Valentia Reggio di Calabria
Viena Salzburg Freilassing Bad Reichenhall Traunstein Rosenheim Kempten Ravensburg Memmingen Starnberg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Aschaffenburg Fulda Hanau am Main Frankfurt Wetzlar Marburg an der Lahn Siegen Gummersbach Bonn Duren Aachen Monchengladbach Leverkusen Koln Maastricht Sittard Roermond Weert Venlo Eindhoven Tilburg Oss Nijmegen Arnhem Apeldoorn Almelo Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden
Parndorf Viena Sankt Polten Melk Amstetten Sankt Valentin Ansfelden Wels Salzburg Linz Passau Deggendorf Landshut Ingolstadt Regensburg Amberg Bayreuth Bamberg Schweinfurt Wurzburg Erlangen Nurnberg Ansbach Crailsheim Aalen Gunzburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Albstadt Villingen-Schwenningen Kempten Freiburg im Breisgau Offenburg Baden-Baden Pforzheim Karlsruhe Saarbrucken Kaiserslautern Ludwigsburg Heilbronn Heidelberg Mannheim Worms Darmstadt Mainz Wiesbaden Aschaffenburg Hanau am Main Wetzlar Marburg an der Lahn Koblenz Neuwied Bitburg Trier Luxembourg Namur Charleroi Mons Tournai Kortrijk Lille Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Southampton Bournemouth Plymouth Exeter Taunton Weston-super-Mare Bath Bristol Newport Cardiff Swansea Gloucester Hereford Cheltenham Oxford Swindon Reading Guildford Croydon Londra Londra Chelmsford Colchester Luton Bedford Northampton Birmingham Stoke on Trent Chester Warrington Liverpool Southport Blackpool Carlisle Kendal Lancaster Preston Manchester
Bratislava Brno Praga Dresda Chemnitz Zwickau Cottbus Potsdam Magdeburg Berlin Rostock Lubeck Neumunster Kiel Flensburg Sonderborg Abenra Haderslev Kolding Esbjerg Odense Copenhagen Naestved Roskilde Helsingor Nyborg Fredericia Vejle Grindsted Horsens Skanderborg Arhus Silkeborg Herning Ringkobing Holstebro Struer Skive Viborg Randers Grena Hobro Ars Nibe Thisted Klitmoller Aalborg Vodskov Frederikshavn Hjorring Skagen
05:00 Augustina Bucuresti
Augustina Telita
Mihtrans SRL Nufaru
Augustina Somova
05:30 Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Augustina Somova
05:35 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
06:00 Sherif Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Cozandra Com Smardan
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Unicat Conf SRL Ostrov
06:10 Augustina Somova
06:15 MARCEL-PRESTCOM Nufaru Partizani
Chiper Georgeta SRL Babadag
Unicat Conf SRL Partizani
06:30 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Cozandra Com Braila
Postu Trans SRL I.C. Bratianu
Mihtrans SRL Nufaru
06:50 Augustina Somova
07:00 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
Augustina Bucuresti
MARCEL-PRESTCOM Nalbant Trestenic
Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Promakhon Patra Patra Patra Patra Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Seres Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Lapas Salonic Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Varda Katerini Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Larisa Lechaina Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Volos Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Lamia Andravida Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Atalanti Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Amalias Kastro Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Thiva Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Atena Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Pireas Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata
Bucuresti
Cozandra Com Murighiol
Augustina Telita
Judetean Trestenic
07:15 Conex Trans SRL Babadag
Andreas Trans SRL Babadag
07:16 Trace Trans Corporation 2 Cantoane Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
07:20 Postu Trans SRL I.C. Bratianu
07:30 Augustina Somova
07:45 Conex Trans SRL Parches
08:00 Londra Northampton Coventry Wolverhampton Birmingham Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds Stoke on Trent Manchester Doncaster Liverpool Leicester
Sibiu
Cozandra Com Braila
Chiper Georgeta SRL Babadag
Mihtrans SRL Nufaru
Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Roma Napoli Salerno
08:10 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
08:30 Augustina Telita
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Augustina Somova
08:45 Conex Trans SRL Parches
09:00 Augustina Bucuresti
Sandu Prestcom SRL Niculitel
09:05 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
09:20 Postu Trans SRL I.C. Bratianu
09:30 Cozandra Com Murighiol
Cozandra Com Smardan
Augustina Somova
09:45 Trace Trans Corporation Izvoarele Alba Horia General Praporgescu Cerna Greci Carcaliu Macin Smardan Braila Maicanesti Nanesti Calienii Noi Vulturu de Jos Botirlau Dumbravita Butuceni Rastoaca Focsani
09:50 Mihtrans SRL Nufaru
10:00 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Mihtrans SRL Salcioara
Conex Trans SRL Parches
10:10 Augustina Telita
10:15 Chiper Georgeta SRL Dunavatu de Jos
10:30 Cozandra Com Smardan
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Unicat Conf SRL Casimcea
10:45 Chiper Georgeta SRL Babadag
10:50 Augustina Somova
10:55 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
11:05 Augustina Daeni
11:10 Mihtrans SRL Nufaru
11:15 Augustina Telita
Conex Trans SRL Parches
11:25 Cozandra Com Smardan
11:30 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
MARCEL-PRESTCOM Nufaru Partizani
Sandu Prestcom SRL Niculitel
Unicat Conf SRL Partizani
Unicat Conf SRL Ostrov
Augustina Jurilovca
11:45 Unicat Conf SRL Topolog
11:50 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Cozandra Com Murighiol
12:00 Augustina Bucuresti
Trace Trans Corporation Galati Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Conex Trans SRL Rahman
Postu Trans SRL I.C. Bratianu
Augustina Somova
12:15 Sherif Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Sherif Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Ceamurlia de Sus Mina Altan Tepe Stejaru Neatirnarea Vasile Alecsandri Sambata Noua
Chiper Georgeta SRL Valea Teilor
Conex Trans SRL Parches
12:30 Chiper Georgeta SRL Babadag
Cozandra Com Smardan
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Andreas Trans SRL Babadag
12:45 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
13:00 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
Cozandra Com Braila
Cozandra Com Murighiol
Augustina Telita
Augustina Somova
13:30 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Chiper Georgeta SRL Dunavatu de Jos
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Unicat Conf SRL Ostrov
Navrom Delta Partizani Gorgova Crisan Sulina
Navrom Delta Patlageanca Ceatalchioi Plaur Pardina Tatanir Chilia Veche Periprava
Navrom Delta Baltenii de Sus Mahmudia Sfantu Gheorghe
13:40 Augustina Somova
13:45 MARCEL-PRESTCOM Nalbant Trestenic
Judetean Trestenic
14:00 Augustina Bucuresti
Cozandra Com Braila
Sandu Prestcom SRL Niculitel
Londra Leicester Londra Londra Londra Nottingham Doncaster Deva Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Mannheim Trier Luxembourg Bruxelles Aalst Gent Lille Calais Dover Folkestone Ashford Maidstone Dartford Londra Londra Londra Londra Londra Watford Luton Milton Keynes Northampton Rugby Coventry Birmingham Wolverhampton Stafford Stoke on Trent Warrington Manchester Rochdale Huddersfield Bradford Leeds
14:15 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Mihtrans SRL Nufaru
14:20 Postu Trans SRL I.C. Bratianu
Augustina Somova
14:30 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Conex Trans SRL Babadag
14:45 Conex Trans SRL Parches
15:00 Chiper Georgeta SRL Babadag
Augustina Telita
Cozandra Com Smardan
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
Unicat Conf SRL Partizani
Augustina Somova
Unicat Conf SRL Casimcea
15:10 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
15:20 Augustina Salcioara
15:25 Sandu Prestcom SRL Macin
15:30 Augustina Bucuresti
15:40 Mihtrans SRL Nufaru
Augustina Somova
15:45 Cozandra Com Murighiol
Cozandra Com Smardan
Unicat Conf SRL Ostrov
15:55 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
16:00 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile
16:10 Augustina Somova
16:15 Augustina Daeni
16:20 Sandu Prestcom SRL Niculitel
16:25 Unicat Conf SRL Fantana Mare
16:30 Cozandra Com Smardan
Sandu Prestcom SRL I.C. Bratianu
16:45 Sherif Bestepe Mahmudia Murighiol Plopul Sarinasuf Valea Nucarilor Agighiol Sabangia Sarichioi Zebil Babadag 2 Cantoane Baia Constanta
Conex Trans SRL Razboieni
Mihtrans SRL Carjelari
Augustina Peceneaga
Conex Trans SRL Parches
16:50 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
17:00 Augustina Bucuresti
Chiper Georgeta SRL Dunavatu de Jos
Mihtrans SRL Salcioara
Augustina Telita
Chiper Georgeta SRL Valea Teilor
Mihtrans SRL Nufaru
Augustina Somova
Andreas Trans SRL Babadag
17:20 Postu Trans SRL I.C. Bratianu
17:30 Chiper Georgeta SRL Babadag
Cozandra Com Smardan
17:40 Augustina Somova
17:45 Sherif Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Ceamurlia de Sus Mina Altan Tepe Stejaru Neatirnarea Vasile Alecsandri Sambata Noua
Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
18:00 Cozandra Com Murighiol
Cozandra Com Floresti
18:20 Augustina Somova
18:30 Sherif Agighiol Valea Nucarilor Iazurile Colina Sarinasuf Plopul Murighiol Dunavatu de Sus Dunavatu de Jos
Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Augustina Telita
Mihtrans SRL Nufaru
18:45 Conex Trans SRL Parches
19:00 Chiper Georgeta SRL Babadag
19:20 Augustina Somova
19:35 Trace Trans Corporation Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
19:45 Conex Trans SRL Parches
20:13 Trace Trans Corporation Somova Niculitel
20:20 Augustina Somova
Mai multe despre Tulcea
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Tulcea
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15335.html?bannertypeclick=infobox