Sempre Dritto Tour Ungheni | 04:15 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 06:05 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 06:40 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 06:53 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 06:57 |
---|
Sempre Dritto Tour Torino Paceco Moncalieri Marausa Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti Mazara del Vallo San Germano Vercellese Menfi Moncalvo Avellino Asti Mercogliano Sciacca Alessandria Baiano Caltabellotta Trapani Ribera Alcamo Voghera Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Pavia Castelvetrano Stradella Nola Partinico Campobello di Mazara Santa Ninfa Palermo Marigliano Castel San Giovanni Cefalù Torre del Greco Piacenza Salemi Tusa Scafati Caorso Partanna Santo Stefano di Camastra Nocera Superiore Cremona Sant'Agata di Militello Baronissi Minerbe Fisciano Ghedi Rocca di Capri Leone Brolo Chivasso Solofra Santhià Falcone Spasu Patti Barcellona-Pozzo di Gotto Sala Biandrate Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Pero Atripalda Messina Acerno Reggio di Calabria Milano Villa San Giovanni Monza Montecorvino Rovella Trezzo sull'Adda Rosarno Lamezia Terme Dalmine Controne Falerna Bergamo Rovato Agropoli Cosenza Capaccio Lauria Inferiore Ospitaletto Lagonegro Brescia Bellizzi Irpino Sala Consilina Villa Nuova Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Battipaglia Vicenza Pontecagnano Grisignano di Zocco Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 07:15 |
---|
Sempre Dritto Tour Ungheni |
Târgu-Mureș Corunca | 07:20 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 07:25 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 07:32 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 07:50 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 08:23 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 08:45 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 09:08 |
---|
Bistrița Reghin Târgu-Mureș Aeroport Târgu Mureș | 09:20 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 09:22 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 09:55 |
---|
Brașov Hoghiz Rupea Sighișoara Bălăușeri | 10:00 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 10:22 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 10:23 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 10:45 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 11:10 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 11:38 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 11:45 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 12:02 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 12:25 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 12:47 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 12:50 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 13:23 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 13:55 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 14:05 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 14:32 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 14:55 |
---|
Bistrița Reghin Târgu-Mureș Aeroport Târgu Mureș | 15:20 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 15:23 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 15:50 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 15:55 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 16:02 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 16:23 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe Hărman Brașov Feldioara Sighișoara | 16:45 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 16:50 |
---|
Brașov Hoghiz Rupea Sighișoara Bălăușeri | 17:00 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 17:25 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 17:32 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 17:53 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 18:35 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 18:40 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 18:52 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 19:35 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 19:53 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 19:55 |
---|
Târgu-Mureș Corunca | 20:47 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 21:23 |
---|
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii | 21:25 |
---|
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii | 22:53 |