AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ Cluj Napoca Aeroport , Romania

Str. Traian Vuia nr.149, Cluj Napoca Aeroport, Romania

Arrival Instructions. After clearing customs, please exit the airport to the taxi rank. Walk to the right to the end of the taxi rank, then walk left across the car park to the fence on the other side. There is a sign, "MICROBUS" fixed to the fence. This is the place to meet our driver.

Deschideți în Hărți

Plecări din AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ

Ora Către
00:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
01:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
01:50 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
02:15 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Oradea
02:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
03:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Bistrița Holda Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
04:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
05:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
06:15 Oradea
07:15 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea
07:25 Cluj Napoca
08:15 Cluj Napoca
10:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
11:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
11:45 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
12:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
12:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
12:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
13:00 Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov
13:15 Bistrița Piatra Fântânele Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Rădăuți
13:20 Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara Brașov Sinaia Ploiești Otopeni Aeroport București
13:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
13:45 Cluj Napoca
14:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
14:15 Cluj Napoca Ciucea Oradea Băile Felix Baile 1 Mai
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
14:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
15:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Crucea Șieu-Măgheruș Bistrița Holda Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Turda Târgu-Mureș Sovata Băi Sovata Praid Odorheiu Secuiesc Miercurea-Ciuc Comănești Moinești Podu Turcului Bârlad Târgu Ocna Vaslui Onești Adjud Mărășești Bacău Tecuci Roman Galați Brăila Hârșova Constanța Agigea Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
16:10 Tian Tour Turda Târgu-Mureș Sovata Odorheiu Secuiesc Vlăhița Miercurea-Ciuc
16:40 Cluj Napoca
18:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
18:15 Cluj Napoca
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
18:20 Gherla Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani
18:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
19:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
19:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
20:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Cluj Napoca
21:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
21:15 Oradea
21:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea
21:45 Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov
22:45 Püspökladány Szolnok Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
23:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
23:59 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni

Sosiri în AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ

De la Ora
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 00:00
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 01:45
Oradea 02:30
Oradea 03:30
Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla 03:45
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 04:00
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Broșteni Suceava Ilișești Holda Păltinoasa Crucea Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 04:15
Oradea 04:30
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 04:35
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 07:25
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 07:45
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida 08:15
Oradea 08:30
Tian Tour Miercurea-Ciuc Vlăhița Odorheiu Secuiesc Sovata Târgu-Mureș Turda 08:50
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:00
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Poiana Stampei Piatra Fântânele Prundu Bârgaului Bistrița Dej 10:40
Standard Transport Systems Brașov Sighișoara Aeroport Târgu Mureș 11:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 11:45
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 12:00
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Broșteni Suceava Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
București Otopeni Aeroport Ploiești Sinaia Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca 12:10
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 12:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 12:30
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Broșteni Suceava Ilișești Holda Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Baile 1 Mai Băile Felix Oradea Ciucea Cluj Napoca 13:15
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 13:45
Rădăuți Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fântânele Bistrița 14:15
Cluj Napoca 15:00
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 15:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 15:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 16:00
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Oradea 16:05
Darabani Săveni Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej 16:30
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida 16:40
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:45
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 18:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 19:00
Fălticeni Borca Mădei Cumpărătura Broșteni Suceava Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 19:45
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) Szolnok Püspökladány 20:00
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Constanța Hârșova Brăila Galați Tecuci Mărășești 20:30
Vaslui Bârlad Podu Turcului Roman Bacău Adjud Onești Târgu Ocna Moinești Comănești Miercurea-Ciuc Odorheiu Secuiesc Praid Sovata Sovata Băi Târgu-Mureș Turda
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 20:45
Standard Transport Systems Brașov Sighișoara Aeroport Târgu Mureș
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 21:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 21:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 23:45