Română

Transfer Targu Mures - Cluj Napoca Aeroport

Transfer cu autocarul de la
Targu Mures
Tg Mures
Tirgu Mures
la
Cluj Napoca Aeroport
Cluj Aeroportul International Avram Iancu (CLJ)
Cluj Napoca Airport
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
8:48
02:00
LMMJVSD
2h
21:24 04:00 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:55
02:00
LMMJVSD
1h59'
15:41 03:59 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:18
04:00
LMMJVSD
2h
15:42 06:00 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
8:9
06:30
LMMJVSD
1h59'
17:28 08:29 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
10:2
07:00
LMMJVSD
1h59'
19:50 08:59 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Circulă doar marți și vineri
Informații
9:28
09:00
LMMJVSD
2h
19:30 11:00 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
9:33
09:00
LMMJVSD
1h59'
21:10 10:59 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
9:9
10:00
LMMJVSD
2h
21:32 12:00 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
12:12
11:30
LMMJVSD
1h59'
17:18 13:29 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
13:52
13:30
LMMJVSD
1h59'
22:24 15:29 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:2
13:45
LMMJVSD
2h
19:36 15:45 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
9:24
15:30
LMMJVSD
2h
17:18 17:30 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
13:4
15:30
LMMJVSD
1h59'
15:15 17:29 Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:37
16:45
LMMJVSD
2h
20:28 18:45 Transfero
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
11:0
22:30
LMMJVSD
1h59'
17:47 00:29
a doua zi
Niraj Transfer
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru