06:15 | Oradea Aeroport Salonta Arad Timișoara Lugoj Deva Simeria Orăștie Sebeș Sibiu Veștem Avrig Făgăraș Brașov Covasna |
---|
06:40 | Sânmartin Oradea |
---|
06:50 | AUTOGENN Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Drăgești Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
07:15 | Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Reghin Deda Lunca Bradului Toplița Sărmaș Gheorgheni Lacu Roșu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamț |
---|
07:20 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
07:55 | Sânmartin Oradea |
---|
08:20 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
08:25 | Sânmartin Oradea |
---|
08:30 | Oradea Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrița Piatra Fântânele Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Rădăuți |
---|
08:55 | Sânmartin Oradea |
---|
09:20 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
09:40 | Sânmartin Oradea |
---|
10:05 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
10:40 | Sânmartin Oradea |
---|
11:05 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
11:10 | AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare Oradea |
---|
11:55 | Sânmartin Oradea |
---|
12:55 | Sânmartin Oradea |
---|
13:05 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
13:35 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș |
---|
13:55 | Sânmartin Oradea |
---|
14:35 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
Sânmartin Oradea |
14:55 | Sânmartin Oradea |
---|
15:20 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
15:50 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
16:05 | AUTOGENN Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Drăgești Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
16:25 | Sânmartin Oradea |
---|
16:50 | Sânmartin Oradea |
---|
16:55 | Sânmartin Oradea |
---|
17:05 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
18:05 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |
---|
18:25 | Sânmartin Oradea |
---|
18:45 | Baile 1 Mai |
---|
AUTOGENN Oradea |
19:35 | Hidișelu de Sus Hidișelu de Jos Tășad Drăgești Bucium Ceica Dușești Sâmbăta Copăceni Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei |