Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Gara Busteni
Busteni
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Gara Busteni
Ora
Către
00:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
00:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
01:30
MyBus
București
Otopeni Aeroport
01:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
02:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
02:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
02:50
Otopeni Aeroport
03:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
03:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
04:20
MyBus
București
Otopeni Aeroport
04:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
06:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
06:35
Sinaia
Comarnic
Câmpina
Florești
Blejoi
Ploiești
Albești-Paleologu
Urziceni
Manasia
Alexeni
Ion Roată
Malu
Munteni Buzău
Căzănești
Ciochina
Andrășești
Perieți
Slobozia
Țăndărei
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Mihail Kogălniceanu
Constanța
06:50
Otopeni Aeroport
07:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
07:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
07:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
08:10
Grup Atyc
Azuga
Predeal
Brașov
08:16
Astra Trans Carpatic
Azuga
Predeal
Brașov
08:20
Otopeni Aeroport
09:20
Otopeni Aeroport
09:21
Astra Trans Carpatic
Azuga
Predeal
Brașov
09:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
09:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
09:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
10:45
Salonic
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
10:50
MyBus
București
Otopeni Aeroport
11:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
11:36
Astra Trans Carpatic
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
11:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
11:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
12:20
Otopeni Aeroport
12:46
Astra Trans Carpatic
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
12:50
MyBus
București
13:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
13:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
13:40
Grup Atyc
Azuga
Predeal
Brașov
13:50
Otopeni Aeroport
14:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
15:20
Otopeni Aeroport
15:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
15:35
Grup Atyc
Sinaia
Moroeni
Fieni
Pucioasa
Târgoviște
15:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
15:56
Astra Trans Carpatic
Azuga
Predeal
Brașov
16:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
17:16
Astra Trans Carpatic
Azuga
Predeal
Brașov
17:20
MyBus
București
Otopeni Aeroport
17:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
17:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
18:00
Predeal
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Covasna
18:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:26
Astra Trans Carpatic
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
18:50
Otopeni Aeroport
19:05
Grup Atyc
Sinaia
Moroeni
Fieni
Pucioasa
Târgoviște
19:20
MyBus
București
19:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
19:36
Astra Trans Carpatic
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
19:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
19:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
21:23
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
21:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
22:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
22:20
Otopeni Aeroport
22:53
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
23:37
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
Sosiri în Gara Busteni
De la
Ora
MyBus
București
00:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
00:23
Otopeni Aeroport
00:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
01:37
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
02:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
02:23
Otopeni Aeroport
02:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
03:37
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:40
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
04:23
Otopeni Aeroport
04:40
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
Salonic
04:55
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
05:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
05:23
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
05:37
Otopeni Aeroport
05:55
Brașov
Predeal
Azuga
06:35
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
07:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
07:23
MyBus
București
07:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
07:37
Grup Atyc
Târgoviște
Pucioasa
Fieni
Moroeni
Sinaia
08:10
Otopeni Aeroport
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
08:16
MyBus
București
09:00
MyBus
Pefki
Loutra Edipsou
Glífa
Skíathos
Volos
Salonic
MyBus
Lefkada
Préveza
Vráchos
Ammoudiá
Párga
Sívota
Igoumenítsa
Ioánnina
Salonic
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
09:21
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
09:23
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
09:37
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
09:40
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
11:23
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
11:36
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
11:37
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
11:40
MyBus
București
12:10
MyBus
Kușadası
İzmir
Ayvalık
Çanakkale
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
12:46
Otopeni Aeroport
13:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
13:23
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
13:37
Grup Atyc
Târgoviște
Pucioasa
Fieni
Moroeni
Sinaia
13:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
MyBus
București
14:10
MyBus
Marmaris
Bodrum
Milas
Didim
İzmir
Ayvalık
Çanakkale
Otopeni Aeroport
14:40
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
15:23
Grup Atyc
Brașov
Predeal
Azuga
15:35
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
15:37
Otopeni Aeroport
15:40
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
15:56
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
16:10
MyBus
București
16:40
Otopeni Aeroport
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
17:16
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
17:23
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
17:37
Otopeni Aeroport
17:40
Constanța
Mihail Kogălniceanu
Crucea
Hârșova
Giurgeni
Țăndărei
Slobozia
Perieți
Andrășești
Ciochina
Căzănești
Munteni Buzău
Malu
Ion Roată
Alexeni
Manasia
Urziceni
Albești-Paleologu
Ploiești
Blejoi
Florești
Câmpina
Comarnic
Sinaia
18:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:10
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
18:26
Grup Atyc
Brașov
Predeal
Azuga
19:05
Otopeni Aeroport
19:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
19:23
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
19:36
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
19:37
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
20:10
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
21:23
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
21:37
Otopeni Aeroport
21:40
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
22:53
Otopeni Aeroport
23:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
23:37