Mersul autobuzelor în Câmpulung Moldovenesc Suceava, Romania

Sosiri în Campulung Moldovenesc

De la Ora
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena 00:30
Bucuresti Otopeni Aeroport Brasov Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni 01:00
Liverpool Warrington Manchester Leeds Doncaster Sheffield Derby Nottingham Birmingham Northampton Luton 02:30
Baile 1 Mai Baile Felix Oradea Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei 03:45
Dublin Holyhead Bangor Coventry Toddington 05:00
Izvoarele Sucevei 05:35
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 06:00
Vatra Dornei
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Campulung Moldovenesc 06:04
Campulung Moldovenesc 06:29
Radauti Suceava Gura Humorului 06:30
Vatra Dornei 07:15
Fundu Moldovei 07:25
Campulung Moldovenesc 07:30
Holohosca
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 07:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 07:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 07:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 07:45
Moldovita
Ciumarna 07:50
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei 07:53
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 07:57
Suceava 08:00
Radauti 08:30
Argel
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 08:35
Suceava Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb
Izvoarele Sucevei
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 08:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 08:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 08:45
Suceava
Moldovita
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 08:54
Fundu Moldovei 08:55
Bistrita Poiana Stampei Vatra Dornei 08:56
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 09:00
Vatra Dornei
Torino Asti Alessandria Vercelli Novara Pavia Milano Dalmine Bergamo Piacenza Brescia Parma Reggio nell'Emilia Desenzano Modena Verona Peschiera Bologna San Bonifacio Ferrara Vicenza Mestre Rovigo Padova Pordenone Portogruaro Udine Palmanova Trieste Ljubljana Maribor Budapesta
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 09:11
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 09:15
Radauti Suceava Gura Humorului
Moldovita
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 09:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 09:40
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 09:44
Radauti Solca Gura Humorului 09:45
Suceava 09:50
Vatra Dornei Iacobeni Pojorata 10:00
Campulung Moldovenesc 10:09
Botosani Suceava Gura Humorului 10:10
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 10:11
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 10:14
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 10:15
Moldovita
Suceava 10:20
Iasi Targu Frumos Pascani Falticeni Gura Humorului 10:30
Piatra Neamt Roman
Argel
Botosani Suceava Gura Humorului
Dorohoi
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 10:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 10:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 10:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 10:45
Moldovita
Fundu Moldovei 10:55
Radauti Ciumarna 11:00
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena
Campulung Moldovenesc 11:05
Holohosca
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 11:11
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 11:15
Moldovita
Campulung Moldovenesc 11:19
Radauti Marginea Poiana Marului Frumosu Vama Prisaca Dornei 11:25
Radauti Marginea Poiana Marului Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 11:30
Botosani Suceava Gura Humorului
Radauti
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 11:35
Izvoarele Sucevei
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 11:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 11:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 11:45
Moldovita
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 11:54
Suceava 12:00
Campulung Moldovenesc 12:15
Holohosca
Campulung Moldovenesc 12:19
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 12:24
Campulung Moldovenesc 12:29
Suceava 12:30
York Leeds Blackpool Doncaster Scunthorpe Grimsby Lincoln Sheffield Manchester Warrington Liverpool Chester Stoke on Trent Derby Nottingham Wolverhampton Birmingham Coventry Boston Grantham Leicester Corby Kettering Bedford Luton Southampton Winchester Basingstoke Reading Oxford Worcester Hereford Gloucester Newport Cardiff Swindon Bristol Bath Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Norwich Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Canterbury Londra Folkestone Dover Calais Dunkerque Tournai Bruxelles Brugge Gent Sint-Niklaas Antwerp Hasselt Genk Liege Darmstadt Wertheim Ansbach Erlangen Bad Kissingen Suhl Coburg Hof Kulmbach Bayreuth Amberg Regensburg Straubing Deggendorf Passau Linz Wels Amstetten
La Rochelle Tours Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Troyes Nancy Marseille Cannes Nice Macon Dole Besancon Mulhouse Chartres Rouen Beauvais Compiegne Soissons Nantes Le Mans Rennes Dijon Lyon Paris Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 12:35
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei 12:40
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 12:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 12:45
Moldovita
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 12:54
Suceava 13:00
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Arhus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tonder Abenra Sonderborg Flensburg Rendsburg Neumunster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava 13:05
Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei 13:10
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta 13:20
Leeds Liverpool Manchester Sheffield Leicester Birmingham Londra Calais Amsterdam Haga Rotterdam Antwerp Bruxelles Charleroi Paris Reims Nancy Metz Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Luxembourg Munster Bielefeld Hannover Bremen Hamburg Berlin Dresda Leipzig Frankfurt Nurnberg Stuttgart Munchen Passau Linz Wels Amstetten Salzburg Zurich Zug Basel Berna Lucerne Sankt Gallen Innsbruck Villach Klagenfurt Graz Viena Bratislava Gyor Tatabanya Budapesta
Campulung Moldovenesc 13:30
Holohosca
Luxembourg Namur Liege Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumunster Lubeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Luneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannover Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Gorlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava
Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Monchengladbach Minden Osnabruck Munster Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Aachen Duren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Gottingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrucken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Wurzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nurnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tubingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim Munchen Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 13:35
Fundu Moldovei
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 13:40
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forli Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Venetia Udine Villach Klagenfurt
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 13:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 13:45
Moldovita
Bacau Roman Falticeni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama 14:00
Torino Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Trieste
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
Ciumarna 14:10
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Baia Mare Sighetu Marmatiei Petrova Viseu De Sus Borsa Carlibaba Noua Ciocanesti 14:15
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei 14:23
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 14:27
Campulung Moldovenesc 14:29
Radauti 14:30
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 14:35
Izvoarele Sucevei
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 14:40
Malaga Granada Roquetas de Mar Corral de Almaguer Madrid Almunecar Villa de Don Fadrique Benalua de las Villas Arganda del Rey Salobrena Villacanas Almeria Guadix Zujar Tarancon Alcazar de San Juan Motril Fuente de Pedro Naharro Baza Pedro Munoz Castell de Ferro Albox Tomelloso Adra Matagorda Tabernas Vera Horcajo de Santiago Berja Villamayor de Santiago Huercal Overa El Ejido Puerto Lumbreras Quintanar de la Orden Lorca Miguel Esteban Murcia Las Pedroneras Elche La Roda Alicante Albacete Benidorm Almansa Aielo de Malferit Xativa Valencia Castellon de la Plana Benicarlo Baix Ebre L'Hospitalet de l'Infant Tarragona Barcelona Girona Figueras Perpignan Narbonne Beziers Montpellier Nimes Lancon-Provence Aix-en-Provence Vidauban Cannes Nice San Remo Imperia Savona Genova Ovada Tortona Piacenza Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Udine Tarvisio Villach Klagenfurt Griffen Graz Gleisdorf Ilz Wiener Neustadt Viena Budapesta 14:50
Bistrita
Dublin Holyhead Bangor Manchester Liverpool Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Dartford Maidstone Canterbury Kent Dover Calais Ostende Jabbeke Brugge Drongen Aalst Bruxelles Liege Aachen Frechen Koln Siegburg Bad Honnef am Rhein Limburg an der Lahn Bad Camberg Frankfurt Weiskirchen Spessart Wertheim Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Suben Haag Wels Linz Sankt Valentin Oed Amstetten Kemmelbach Melk Loosdorf Sankt Polten Viena Budapesta
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 14:51
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 14:54
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 14:55
Moldovita
Suceava 15:00
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zurich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrucken Luxembourg Trier Bonn Koln Dusseldorf Essen Dortmund Munster Kiel Lubeck Hamburg Bremen Hannover Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Polten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Gyor Tatabanya
Biella Torino Ivrea Santhia Novara Milano Bergamo Brescia Desenzano Verona Vicenza Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Savona Ceva Mondovi Fossano Torino Asti Alessandria Tortona Voghera Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Iasi Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama 15:24
Campulung Moldovenesc 15:30
Holohosca
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 15:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 15:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 15:41
Botosani Suceava Gura Humorului 15:45
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc
Izvoarele Sucevei
Arad
Norwich York Aberdeen Dundee Ipswich Kingston upon Hull Kirkcaldy Perth Colchester Scunthorpe Dunfermline Stirling Doncaster Edinburgh Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Harrogate Carlisle Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Fundu Moldovei 15:50
Suceava 16:00
Moldovita
Argel
Salerno Modena Napoli Mantova Roma Parma Cremona Firenze Piacenza Prato Pavia Bologna Padova Tortona Mirano Alessandria Venetia Asti Trieste Torino Novara Milano Como Bergamo Brescia Verona
Ljubljana Schwechat
Groningen Chemnitz Bremen Hamburg Lubeck Emmen Zwickau Oldenburg Rostock Weimar Cloppenburg Hannover Berlin Zwolle Leipzig Osnabruck Bad Oeynhausen Dresda Almelo Halle Greven Bielefeld Praga Apeldoorn Munster Iserlohn Brno Utrecht Magdeburg Ludenscheid Amsterdam Wolfsburg Dortmund Bochum Meinerzhagen Haarlem Northeim Olpe Haga Holle Essen Rotterdam Gottingen Duisburg Siegen Breda Kassel Wuppertal Wetzlar Tilburg Bad Hersfeld Dusseldorf Giesen Fulda Koln Hanau am Main Eindhoven Schweinfurt Bonn Wurzburg Antwerp Bamberg Neuwied Neustadt an der Aisch Brugge Bayreuth Koblenz Nurnberg Gent Frankfurt Neumarkt in der Oberpfalz Bruxelles Plzen Wiesbaden Parsberg Mons Linz Regensburg Charleroi Mainz Bogen Namur Darmstadt Liege Worms Straubing Luxembourg Manheim Deggendorf Heidelberg Passau Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Viena
Lincoln Norwich Swindon Chesterfield Ipswich Bristol Nottingham Sheffield Colchester Southampton Doncaster Chelmsford Winchester Derby Scunthorpe Southend-on-Sea Reading Loughborough Kingston upon Hull Basingstoke Leicester York Guildford Peterborough Brighton Corby Leeds Eastbourne Kettering Bradford Hastings Cambridge Halifax Folkestone Northampton Manchester Bedford Bolton Milton Keynes Preston Luton Liverpool Warrington Chester Stoke on Trent Wolverhampton Birmingham Coventry Warwick Worcester Stratford-upon-Avon Bicester Oxford Londra Rochester Maidstone Faversham Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Charleroi Luxembourg Saarbrucken Kaiserslautern Manheim Heidelberg Nurnberg Passau Munchen Viena
Helston Sutton on Hull Falmouth Grimsby Redruth Leeds Truro Huddersfield Newquay Manchester Saint Austell Doncaster Plymouth Liverpool Torquay Sheffield Newton Abbot Warrington Exmouth Nottingham Exeter Taunton Stoke on Trent Bridport Derby Weymouth Burton upon Trent Yeovil Wolverhampton Bournemouth Peterborough Salisbury Leicester Birmingham Southampton Corby Winchester Kettering Fareham Coventry Portsmouth Worcester Chichester Cambridge Bognor Regis Worthing Northampton Brighton Bedford Horsham Milton Keynes Crawley Bristol Bath Swindon Chelmsford Luton Oxford Reading Londra Maidstone Canterbury Dover
Latina Napoli Caserta Cassino Frosinone Valmontone Roma Giove Orte Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Campulung Moldovenesc 16:04
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 16:20
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 16:24
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 16:25
Radauti Ciumarna 16:30
Suceava
Campulung Moldovenesc 16:39
Targu Mures Reghin Teaca Bistrita Prundu Bargaului Piatra Fantanele Vatra Dornei 16:45
Radauti Marginea Poiana Marului Frumosu Vama Prisaca Dornei 16:55
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 17:00
Radauti Marginea Poiana Marului Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc
Radauti
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 17:11
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 17:15
Moldovita
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 17:24
Argel 17:30
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 17:35
Campulung Moldovenesc 17:40
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc
Suceava
Holohosca
Borsa Carlibaba Noua Vatra Dornei 17:45
Fundu Moldovei 17:55
Iasi Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama 18:04
Baile 1 Mai Baile Felix Oradea Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei 18:05
Ciumarna
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei 18:08
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 18:11
Paltin Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 18:12
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 18:15
Aberdeen Lecce Dundee Manduria Mesagne Perth Brindisi Stirling Ostuni Paisley Glasgow Martina Franca Livingston Alberobello Taranto Edinburgh Trapani Matera Alcamo Bari Bitonto Palermo Molfetta Caltanissetta Bisceglie Enna Trani Catania Barletta Cefalu Giarre Canosa di Puglia Taormina Cerignola Patti Orta Nova Milazzo Foggia Messina Lucera San Severo Villa San Giovanni Lesina Taurianova Termoli Gioia Tauro San Salvo Rosarno Vasto Vibo Valentia Lanciano Pizzo Catanzaro Ortona Lamezia Terme Chieti Cosenza Pescara Rende Montesilvano Paola Roseto degli Abruzzi San Benedetto del Tronto Mirto Croscia Porto San Giorgio Rossano Civitanova Marche Tarsia Loreto Corigliano Calabro Ancona Marina Schiavonia Sibari Senegalia Cassano al Ionio Fano Castrovillari Pesaro Diamante Cattolica Scalea Riccione Praia a Mare Rimini Lauria Inferiore Cesenatico Cervia Lagonegro Cesena Sala Consilina Forli Potenza Faenza Battipaglia Salerno Imola Avellino Lugo Napoli Ravenna Caserta Cassino Frosinone Colleferro Roma Fiano Romano Orte Orvieto Montepulciano Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Rovigo Padova Mestre Castelfranco Veneto Treviso San Dona di Piave Conegliano Pordenone Palmanova Monfalcone Trieste 18:20
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 18:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 18:40
Moldovita 18:45
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 18:54
Suceava 19:00
Londra Dartford Dover Calais Brugge Gent
Izvoarele Sucevei 19:15
Cluj Napoca Dej Bistrita Vatra Dornei 19:30
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei 19:35
Breaza Branistea Botusel Botus Colacu Fundu Moldovei Campulung Moldovenesc 19:40
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei 19:41
Moldovita Frumosu Vama Prisaca Dornei Campulung Moldovenesc 19:45
Moldovita
Cluj Napoca 19:50
Cluj Napoca
Suceava Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb 19:54
Suceava 20:00
Campulung Moldovenesc 20:09
Moldovita 20:45
Campulung Moldovenesc 21:30
Holohosca
Darabani Dorohoi Radauti Suceava Gura Humorului 21:40
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena 22:00
Botosani Suceava Gura Humorului 22:30
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei 23:30