Mersul autobuzelor în Mihail Kogălniceanu Constanta, Romania

Sosiri în Mihail Kogalniceanu

De la Ora
Otopeni Aeroport 00:50
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 01:50
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 02:50
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 04:05
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 04:50
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 05:50
Constanta Poiana
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 06:05
Constanta Ovidiu 06:35
Otopeni Aeroport 06:50
Constanta Poiana
Trace Trans Constanta 07:00
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 07:35
Otopeni Aeroport 07:50
Constanta Poiana
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 08:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 08:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 08:20
Galati Braila Viziru Harsova 08:23
Constanta Ovidiu 08:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 08:40
Otopeni Aeroport 08:50
Constanta Poiana
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 09:10
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:20
Galati Braila Viziru Harsova 09:23
Constanta Ovidiu 09:35
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:50
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 10:10
Trace Trans Constanta 10:30
Constanta Ovidiu 10:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 10:40
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 10:50
Otopeni Aeroport
Constanta Poiana
Galati Braila Viziru Harsova 10:53
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina Ploiesti Urziceni Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova 11:05
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 11:32
Constanta Ovidiu 11:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 11:40
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 11:49
Galati Braila Viziru Harsova 11:53
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 12:20
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 12:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 12:40
Constanta Ovidiu 13:25
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:30
Constanta Ovidiu 13:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:40
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu
Otopeni Aeroport 13:50
Constanta Poiana
Galati Braila Viziru Harsova 13:53
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 14:10
Trace Trans Constanta 14:30
Constanta Ovidiu 14:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 14:40
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 14:50
Otopeni Aeroport
Constanta Poiana
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 15:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 15:10
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 15:20
Constanta Ovidiu 15:35
Otopeni Aeroport 15:50
Constanta Poiana
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 16:10
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 16:17
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport 16:20
Constanta Ovidiu 16:35
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 16:50
Otopeni Aeroport
Constanta Poiana
Trace Trans Constanta 17:00
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Constanta Ovidiu 17:35
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 17:37
Otopeni Aeroport 17:50
Constanta Poiana
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport
Trace Trans Daeni Girliciu Saraiu Stejaru Runcu Pantelimon Targusor 18:04
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 18:25
Constanta Ovidiu 18:35
Galati Braila Viziru Harsova 18:38
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 19:10
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Kavarna Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Jupiter Neptun Olimp Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Mihail Kogalniceanu Aeroport 19:17
Otopeni Aeroport 19:20
Constanta Poiana
Constanta Ovidiu 19:35
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 19:40
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu Nicolae Balcescu 20:10
Otopeni Aeroport 20:20
Constanta Poiana
Constanta Ovidiu 20:35
Otopeni Aeroport 21:20
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 22:20
Constanta Poiana
Otopeni Aeroport 23:20
Constanta Poiana