00:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
01:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
02:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
03:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
04:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
05:21 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
05:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
05:27 | Transbus Codreanu Predeal |
---|
05:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:55 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
06:00 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
06:03 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
07:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
07:21 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
07:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal |
---|
07:27 | Transbus Codreanu Predeal |
---|
07:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
08:34 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
08:38 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
08:42 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
09:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
09:39 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
09:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
09:43 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
09:47 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
10:19 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
10:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
10:27 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
11:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
11:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
11:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
11:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
11:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
12:04 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
12:08 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
12:12 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
12:55 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:00 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:03 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
13:19 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
13:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
13:23 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
13:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:27 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
13:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
13:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
15:24 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
15:28 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
15:32 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
15:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:34 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
16:38 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Predeal Azuga |
---|
16:42 | Transbus Codreanu Predeal Azuga |
---|
17:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
17:39 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
17:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
17:43 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
17:47 | Transbus Codreanu Timișu de Jos Brașov |
---|
19:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
19:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
21:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
21:40 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:10 | Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:20 | Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |