Filtrează rezultate

General

Plecare din Adjud

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Adjud ➞ Cluj Napoca

duminică,
9 aug 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:10 - 15:00
EMMALINES
7h 50min
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Ora de sosire este cu caracter orientativ,estimata în funcție de trafic și

  1. 07:10
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Alba Iulia-Cluj-Floresti(CJ)
  3. 15:00
Durată: 7h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:30 - 15:00
Genese
7h 30min
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

TRASEU :FOCSANI - ADJUD - ONESTI - BRASOV SIGHISOARA - TG. MURES- TURDA - CLUJ + RETUR. Rezervarile se confirma telefonic. Pot exista intarzieri de 15 min din cauza traficului.

  1. 07:30
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Charter Focsani - Cluj-Napoca
  3. 15:00
    Cluj Napoca Piata Garii Nord
Durată: 7h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Genese Impex | Ultima actualizare: 07/2020
10:00 - 17:00
EMMALINES
7h 00min
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Ora de sosire este cu caracter orientativ,în funcție de trafic și infrastru

  1. 10:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Brasov-Sighisoara-Tg.Mures-Cluj Napoca-Floresti(CJ)
  3. 17:00
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 07/2020
21:00 - 04:00
EMMALINES
7h 00min
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL

Circulă doar vineri

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Ora de sosire este cu caracter orientativ,în funcție de trafic și infrastru

  1. 21:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Brasov-Sighisoara-Tg.Mures-Cluj Napoca-Floresti(CJ)
  3. 04:00 +1 zi
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:00 - 15:30
RazTravel
7h 30min
120lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

TUR - RETUR

  1. 08:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 7h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 05:30
RazTravel
7h 30min
120lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

TUR - RETUR

  1. 22:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Traseu: Galati - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 05:30 +1 zi
Durată: 7h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 07/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Adjud - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Adjud - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Adjud la Cluj Napoca este de 120 RON.

De unde pleacă autocarul din Adjud către Cluj Napoca?

De la Adjud la Cluj Napoca circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Parcare OMV.

Când pleacă autocarul din Adjud către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Adjud pleacă la ora 07:10, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Adjud către Cluj Napoca?

Călătoria Adjud-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 7h 00min și 7h 50min.