Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Adjud

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Adjud ➞ Iași

vineri,
22 ian 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:50 - 10:45
Pagebo Trans Junior
2h 55min
Vezi detalii

CONFORT,SIGURANTA SI INCREDERE

  1. 07:50
  2. Traseu: Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
    • Dotări:
  3. 10:45
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pagebo Trans Junior | Ultima actualizare: 01/2021
13:15 - 15:45
Pagebo Trans Junior
2h 30min
Vezi detalii

CONFORT,SIGURANTA SI INCREDERE

  1. 13:15
  2. Traseu: Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
    • Dotări:
  3. 15:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pagebo Trans Junior | Ultima actualizare: 01/2021
11:50 - 15:15
Irina Trans
3h 25min
50lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 11:50
  2. Traseu: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:15
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
12:45 - 15:45
Irina Trans
3h 00min
50lei?
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00.

  1. 12:45
  2. Traseu: Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:45
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Adjud - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Adjud - Iași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Adjud la Iași este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Adjud către Iași?

De la Adjud la Iași circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Parc / Monument, Intersectie Onesti.

Când pleacă autocarul din Adjud către Iași?

Primul autobuz din Adjud pleacă la ora 07:50, iar ultimul pleacă la ora 13:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Adjud către Iași?

Călătoria Adjud-Iași cu autocarul, durează între 2h 30min și 3h 25min.