Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Cluj Napoca Aeroport ➞ Iernut

duminică,
9 mai 2021
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:45
Cursă specială
1h 30m
03:15
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 01:45
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Autoturism: R2 AEROPORT CLUJ-TURDA-C.TURZII-LUDUS-IERNUT-TARGU MURES
    • Dotări:
  3. 03:15
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021
03:35
Cursă specială
1h 30m
05:05
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 03:35
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Microbuz: R5 CLUJ-NAPOCA - TURDA - LUDUS - IERNUT - TARGU MURES I
    • Dotări:
  3. 05:05
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021
14:00
Cursă specială
1h 30m
15:30
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 14:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Microbuz: R5 CLUJ-NAPOCA - TURDA - LUDUS - IERNUT - TARGU MURES I
    • Dotări:
  3. 15:30
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021
18:30
Cursă specială
1h 30m
20:00
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 18:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Microbuz: R5 CLUJ-NAPOCA - TURDA - LUDUS - IERNUT - TARGU MURES I
    • Dotări:
  3. 20:00
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021
19:00
Cursă specială
1h 30m
20:30
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 19:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Microbuz: R5 CLUJ-NAPOCA - TURDA - LUDUS - IERNUT - TARGU MURES I
  3. 20:30
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021
20:30
Cursă specială
1h 30m
22:00
Transfero
60lei
Vezi detalii

Transfero

Alis Holidays SRL

Circulă începând cu 01.06.2021 .
Cursa suspendata temporar

  1. 20:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. Cursă specială
    Microbuz: R5 CLUJ-NAPOCA - TURDA - LUDUS - IERNUT - TARGU MURES I
    • Dotări:
  3. 22:00
    Iernut Centru
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alis Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca Aeroport - Iernut

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca Aeroport - Iernut?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca Aeroport la Iernut este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Iernut?

De la Cluj Napoca Aeroport la Iernut circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Iernut?

Primul autobuz din Cluj Napoca Aeroport pleacă la ora 01:45, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Iernut?

Călătoria cu autocarul de la Cluj Napoca Aeroport la Iernut, durează 1h 30min.