Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Agighiol

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Agighiol ➞ Dunavățu de Jos

marţi,
18 ian 2022
4 curse disponibile

06:55
45m
07:40
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 06:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 07:40
    Dunavatu de Jos Statie Dunavatu de Jos
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
11:55
45m
12:40
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 11:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 12:40
    Dunavatu de Jos Statie Dunavatu de Jos
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:55
45m
15:40
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 14:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 15:40
    Dunavatu de Jos Statie Dunavatu de Jos
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:55
45m
19:40
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 18:55
    Agighiol Statie Agighiol
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 19:40
    Dunavatu de Jos Statie Dunavatu de Jos
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Agighiol - Dunavățu de Jos

Care este prețul călătoriei cu autocarul Agighiol - Dunavățu de Jos?

Prețul unei călători cu autocarul de la Agighiol la Dunavățu de Jos este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Agighiol către Dunavățu de Jos?

De la Agighiol la Dunavățu de Jos circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Agighiol.

Când pleacă autocarul din Agighiol către Dunavățu de Jos?

Primul autobuz din Agighiol pleacă la ora 06:55, iar ultimul pleacă la ora 18:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Agighiol către Dunavățu de Jos?

Călătoria cu autocarul de la Agighiol la Dunavățu de Jos, durează 45min.