Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Băcăoani ➞ Costești

sâmbătă,
20 aug 2022
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:10
20m
06:30
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 06:30
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
06:40
20m
07:00
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:40
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:00
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:10
20m
07:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:40
20m
08:00
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:40
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:00
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
10:10
20m
10:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 10:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:10
20m
11:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:40
20m
12:00
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:40
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:00
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:10
20m
14:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 14:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:10
20m
15:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:40
20m
16:00
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:40
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:00
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:10
20m
18:30
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:10
    Bacaoani Statie Bacaoani
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Băcăoani - Costești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Băcăoani - Costești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Băcăoani la Costești este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Băcăoani către Costești?

De la Băcăoani la Costești circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bacaoani.

Când pleacă autocarul din Băcăoani către Costești?

Primul autobuz din Băcăoani pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 18:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Băcăoani către Costești?

Călătoria cu autocarul de la Băcăoani la Costești, durează 20min.