Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Baia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Baia ➞ Babadag

sâmbătă,
29 ian 2022
19 curse disponibile

07:12
18m
07:30
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 07:12
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
07:27
18m
07:45
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 07:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 07:45
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
08:07
18m
08:25
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 08:07
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 08:25
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
09:02
18m
09:20
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 09:02
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 09:20
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
09:52
18m
10:10
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 09:52
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 10:10
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
10:42
18m
11:00
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 10:42
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
11:32
18m
11:50
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 11:32
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 11:50
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:27
18m
12:45
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 12:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 12:45
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
13:12
18m
13:30
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 13:12
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
13:27
18m
13:45
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 13:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 13:45
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
14:02
18m
14:20
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 14:02
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 14:20
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
14:57
18m
15:15
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 14:57
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
15:52
18m
16:10
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 15:52
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 16:10
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
16:32
18m
16:50
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 16:32
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 16:50
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
17:27
18m
17:45
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 17:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
17:27
18m
17:45
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 17:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 17:45
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
18:22
18m
18:40
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 18:22
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 18:40
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
20:12
18m
20:30
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 20:12
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
21:07
18m
21:25
Trace Trans
13lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 21:07
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 21:25
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Baia - Babadag

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baia - Babadag?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Baia la Babadag este cuprins între 8 și 13 RON.

De unde pleacă autocarul din Baia către Babadag?

De la Baia la Babadag circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Trace Trans Corporation.

Când pleacă autocarul din Baia către Babadag?

Primul autobuz din Baia pleacă la ora 07:12, iar ultimul pleacă la ora 21:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baia către Babadag?

Călătoria cu autocarul de la Baia la Babadag, durează 18min.