Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Baile Felix

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Băile Felix ➞ Cluj Napoca

joi,
27 ian 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15
3h 10m
10:25
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 07:15
    Baile Felix Parcare Hotel Crisana
  2. Microbuz: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures - Reghin - Toplita - Ghergheni - Lacu Rosu - Bicaz - Piatra Neam
    • Dotări:
  3. 10:25
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 01/2022
08:30
4h 30m
13:00
Petdor
-
Vezi detalii
  1. 08:30
    Baile Felix Statie Baile Felix
  2. Autocar: Baile Felix - Radauti
    • Dotări:
  3. 13:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 09/2021
18:30
3h 50m
22:20
Petdor
-
Vezi detalii
  1. 18:30
    Baile Felix Statie Baile Felix
  2. Autocar: Oradea - Darabani
    • Dotări:
  3. 22:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Băile Felix - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Băile Felix - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Băile Felix la Cluj Napoca este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Băile Felix către Cluj Napoca?

De la Băile Felix la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Baile Felix, Parcare Hotel Crisana.

Când pleacă autocarul din Băile Felix către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Băile Felix pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Băile Felix către Cluj Napoca?

Călătoria Băile Felix-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 3h 10min și 4h 30min.