Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ban

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ban ➞ Crasna

luni,
24 ian 2022
5 curse disponibile

05:07
13m
05:20
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 05:07
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 05:20
    Crasna Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022
06:45
15m
07:00
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 06:45
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 07:00
    Crasna Centru
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022
08:52
13m
09:05
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 08:52
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 09:05
    Crasna Centru
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022
13:07
13m
13:20
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 13:07
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 13:20
    Crasna Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022
16:47
13m
17:00
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 25.01.2022 .
ZIUA UNIRII PRINCIPATELOR ROMANE!

  1. 16:47
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 17:00
    Crasna Centru
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022
21:07
13m
21:20
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 21:07
    Ban Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 21:20
    Crasna Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ban - Crasna

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ban - Crasna?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ban la Crasna este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Ban către Crasna?

De la Ban la Crasna circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Ban către Crasna?

Primul autobuz din Ban pleacă la ora 05:07, iar ultimul pleacă la ora 21:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ban către Crasna?

Călătoria Ban-Crasna cu autocarul, durează între 13min și 15min.