Română

Autobuze Bârlad → Vaslui

De la Bârlad la Vaslui circulă 54 autobuze cu plecare din stațiile Bârlad - Statie Barlad, Bârlad - Autogara Autotrans SA, Bârlad - Statie IRB, Bârlad - Autogara Intertrans Rogigi SRL, Bârlad - Autogara Demid SRL, Bârlad - PECO ROMPETROL și sosire în stațiile Vaslui - Statie Vaslui, Vaslui - Autogara Mare - Morandi Logistic, Vaslui - Autogara Rotrans SA, Vaslui - Statie Mall.
Primul autobuz pleacă la 06:00. Ultimul este la 22:54. Călătoria durează peste 45'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
17:10
19:00
LMMJVSD
50'
19:30
18:00
Aventin
LMMJVSD
15lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
06:00
11:100
LMMJVSD
1h15'
13:40
07:15
Demid
LMMJVSD
Informații
06:30
11:500
LMMJVSD
2h36'
10:00
09:06
Agetrans SRL
LMMJVSD
Informații
06:30
13:200
LMMJVSD
1h15'
07:30
07:45
Demid
LMMJVSD
Informații
07:00
09:500
LMMJVSD
1h19'
14:00
08:19
Elicom Trans
LMMJVSD
9lei
Informații
07:00
08:200
LMMJVSD
1h15'
12:20
08:15
Demid
LMMJVSD
Informații
07:30
18:00
LMMJVSD
1h15'
14:40
08:45
Demid
LMMJVSD
Informații
08:00
10:400
LMMJVSD
1h
15:30
09:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
08:00
15:00
LMMJVSD
1h15'
19:30
09:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
08:30
05:00
LMMJVSD
1h
22:30
09:30
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
08:30
08:100
LMMJVSD
1h15'
19:30
09:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
09:00
20:300
LMMJVSD
1h
22:00
10:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
09:00
19:100
LMMJVSD
1h15'
16:10
10:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
09:00
08:00
LMMJVSD
1h19'
11:00
10:19
Elicom Trans
LMMJVSD
9lei
Informații
09:30
07:500
LMMJVSD
1h15'
14:10
10:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
10:00
11:500
LMMJVSD
1h15'
22:20
11:15
Demid
LMMJVSD
Informații
10:30
09:200
LMMJVSD
1h15'
21:00
11:45
Demid
LMMJVSD
Informații
11:00
18:400
LMMJVSD
1h15'
23:00
12:15
Demid
LMMJVSD
Informații
11:24
19:00
LMMJVSD
55'
05:20
12:19
C&I Grup International
LMMJVSD
Informații
11:30
10:100
LMMJVSD
1h15'
22:30
12:45
Demid
LMMJVSD
Informații
12:00
23:300
LMMJVSD
1h
18:10
13:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
12:00
23:300
LMMJVSD
1h15'
14:20
13:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
12:30
21:00
LMMJVSD
1h15'
05:50
13:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
13:00
06:200
LMMJVSD
1h
22:20
14:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
13:00
08:400
LMMJVSD
1h15'
09:50
14:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
13:24
10:100
LMMJVSD
55'
06:30
14:19
Aer Trans
LMMJVSD
Informații
13:30
19:200
LMMJVSD
1h
20:00
14:30
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
13:30
11:100
LMMJVSD
1h15'
14:40
14:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
14:00
06:300
LMMJVSD
2h36'
18:10
16:36
Agetrans SRL
LMMJVSD
Informații
14:00
18:500
LMMJVSD
1h15'
17:00
15:15
Demid
LMMJVSD
Informații
14:30
21:300
LMMJVSD
1h15'
18:30
15:45
Demid
LMMJVSD
Informații
15:00
10:100
LMMJVSD
1h15'
18:10
16:15
Demid
LMMJVSD
Informații
15:24
19:200
LMMJVSD
55'
08:00
16:19
Aer Trans
LMMJVSD
Informații
15:30
13:100
LMMJVSD
1h15'
16:10
16:45
Demid
LMMJVSD
Informații
16:00
21:400
LMMJVSD
1h
11:50
17:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
16:00
18:500
LMMJVSD
1h15'
19:50
17:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
16:18
19:00
LMMJVSD
58'
15:10
17:16
Trace Trans Corporation
LMMJVSD
25lei
Informații
16:30
14:500
LMMJVSD
1h15'
14:50
17:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
16:59
16:200
LMMJVSD
55'
08:10
17:54
C&I Grup International
LMMJVSD
Informații
17:00
18:400
LMMJVSD
1h
14:50
18:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
17:00
14:300
LMMJVSD
1h15'
08:40
18:15
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
17:30
06:400
LMMJVSD
1h
06:40
18:30
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
17:30
17:100
LMMJVSD
1h15'
17:10
18:45
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
18:00
23:100
LMMJVSD
1h15'
11:20
19:15
Demid
LMMJVSD
Informații
18:24
18:400
LMMJVSD
55'
20:00
19:19
C&I Grup International
LMMJVSD
Informații
19:20
21:500
LMMJVSD
1h15'
20:40
20:35
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
19:54
07:500
LMMJVSD
55'
15:30
20:49
Aer Trans
LMMJVSD
Informații
20:00
06:100
LMMJVSD
1h
07:50
21:00
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
20:20
11:400
LMMJVSD
1h15'
11:20
21:35
Luandi Tur
LMMJVSD
6lei
Informații
21:24
08:00
LMMJVSD
55'
14:20
22:19
Aer Trans
LMMJVSD
Informații
21:30
14:500
LMMJVSD
45'
10:40
22:15
Trace Trans Corporation
LMMJVSD
15lei
Informații
22:54
17:300
LMMJVSD
55'
13:10
23:49
Aer Trans
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru