Filtrează rezultate

General

Plecare din Braila

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brăila ➞ Bârlad

vineri,
7 aug 2020
11 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:15 - 04:15
Trans Polosam
2h 00min
Vezi detalii
  1. 02:15
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Braila - Iasi
    • Dotări:
  3. 04:15
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 08/2020
14:30 - 17:10
Aventin
2h 40min
Vezi detalii

Cu transfer in loc. Braila. tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 14:30
    Braila Statie Braila
  2. Traseu: Constanta-Braila-Iasi
    • Dotări:
  3. 17:10
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 06/2020
00:30 - 09:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 00:30
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:00
  1. 04:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 07:00
  1. 07:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
03:00 - 12:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 03:00
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:30
  1. 07:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
06:00 - 15:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 06:00
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:30
  1. 10:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 13:00
  1. 13:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
07:30 - 16:30
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 07:30
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 11:00
  1. 11:30
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 14:30
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:00 - 17:30
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 09:00
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:30
  1. 12:30
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 15:30
  1. 15:30
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:00 - 19:30
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 11:00
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 14:30
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:30 - 01:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 16:30
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:00
  1. 20:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 23:00
  1. 23:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 04:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 19:30
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 23:00
  1. 23:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 04:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020
22:00 - 07:00
Zuzu Transfer
8h 30min
-
Vezi detalii

Zuzu Transfer

Inter Lemalian SRL

Rezervarile se fac cu cel putin 1 zi inainte de data calatoriei, REZERVARI ONLINE la www.zuzu-transfer-aeroport.ro

  1. 22:00
  2. Traseu: Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
  1. 02:00
  2. Traseu: Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 05:00
  1. 05:00
  2. Traseu: Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 07:00
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Lemalian SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brăila - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brăila - Bârlad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brăila la Bârlad este cuprins între 40 și 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Brăila către Bârlad?

De la Brăila la Bârlad circulă 30 autobuze cu plecare din stațiile Statie Braila, Catedrala Nasterea Domnului, Gara CFR Braila.

Când pleacă autocarul din Brăila către Bârlad?

Primul autobuz din Brăila pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brăila către Bârlad?

Călătoria Brăila-Bârlad cu autocarul, durează între 2h 00min și 16h 30min.