Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Focsani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Focșani ➞ Bârlad

marţi,
24 mai 2022
7 curse disponibile

05:00
1h 30m
06:30
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 05:00
  2. Microbuz: Focsani - Tecuci - Iasi
    • Dotări:
  3. 06:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
08:45
1h 30m
10:15
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 08:45
  2. Microbuz: Focsani - Tecuci - Iasi
    • Dotări:
  3. 10:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
09:45
1h 30m
11:15
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 09:45
  2. Microbuz: Focsani - Tecuci - Iasi
    • Dotări:
  3. 11:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
13:30
1h 30m
15:00
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 13:30
  2. Microbuz: Focsani - Tecuci - Iasi
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
15:00
1h 30m
16:30
Drof Tur
40lei
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 15:00
  2. Microbuz: Focsani - Tecuci - Iasi 2
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
17:08
1h 42m
18:50
Voion Trans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

circula alternativ cu alt operator de transport

  1. 17:08
  2. Microbuz: Ploiesti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:50
    Barlad Statie Barlad
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Voion Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2016
17:08
1h 42m
18:50
Cristian Trans
-
Vezi detalii

Cristian Trans

Cristian Trans SRL

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

via Buzau, Focsani, Tecuci, Barlad, Vaslui (circula alternativ cu alt operator de transport)

  1. 17:08
  2. Microbuz: Ploiesti - Focsani - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:50
    Barlad Statie Barlad
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cristian Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Focșani - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Focșani - Bârlad?

Prețul unei călători cu autocarul de la Focșani la Bârlad este de 40 RON.

De unde pleacă autocarul din Focșani către Bârlad?

De la Focșani la Bârlad circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nord Focsani (Transport Public SA), Benzinaria Petrom (Dedeman).

Când pleacă autocarul din Focșani către Bârlad?

Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 17:08.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Bârlad?

Călătoria Focșani-Bârlad cu autocarul, durează între 1h 00min și 1h 42min.