Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞ Galați

sâmbătă,
19 sep 2020
11 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30 - 07:00
RazTravel
5h 30min
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

Circulă doar luni

Cumpara bilete online pt rezervare sigura.RAZTRAVEL.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice nu au rezervari ferme si poate fi anulata rezervarea.Orarul este cu caracter informativ.Pt grupuri oferim curse supl

  1. 01:30
  2. Traseu: Arad - Galati
  3. 07:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:10 - 14:30
Aventin
5h 20min
Vezi detalii

circula zilnic cu oprire in Brasov – Predeal – Sinaia – Busteni – Ploiesti – Mizil – Buzau - Braila tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 09:10
  2. Traseu: IJ Sibiu - Brasov - Galati
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 5h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 08/2020
11:40 - 16:30
EMMALINES
4h 50min
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*.Studentii au10% REDUCERE*!!!

  1. 11:40
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 16:30
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:30 - 16:54
STARCOF
4h 24min
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: FLORESTI-CLUJ-ALBA-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 16:54
Durată: 4h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 19:00
RazTravel
5h 30min
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică

Cumpara bilete online pt rezervare sigura.RAZTRAVEL.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice nu au rezervari ferme si poate fi anulata rezervarea.Orarul este cu caracter informativ.Pt grupuri oferim curse supl

  1. 13:30
  2. Traseu: Arad - Galati
  3. 19:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:30 - 20:30
EMMALINES
5h 00min
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*.Studentii au10% REDUCERE*!!!

  1. 15:30
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 20:30
Durată: 5h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 23:15
EMMALINES
5h 30min
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPARATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice,nu implica nici o relatie contractuala si pot fi anulate.Preturi variabile*.Studenții au 10% REDUCERE*!!!

  1. 18:00
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj-Tg. Mureș-Sighisoara-Brasov-Ploiesti-Buzau-Rm.Sarat-Ianca-Braila-Galati
  3. 23:15
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 21:45
EMMALINES
4h 00min
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*.Studentii au 10% REDUCERE*!!!

  1. 18:00
  2. Traseu: Floresti(CJ)-Cluj Napoca-Tg.Mures-Sighisoara-Brasov-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 21:45
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
05:30 - 10:25
Erick Trans
4h 55min
-
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 05:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 10:25
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
06:30 - 12:16
<b>Duotex Com</b>
5h 46min
50lei
Vezi detalii

Duotex Com

Duotex Com

+4-0745-826.679(rezervari Brasov); 0745.60.05.24(rezervari Galati)

  1. 06:30
  2. Traseu: Brasov - Focsani - Galati
  3. 12:16
Durată: 5h 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Duotex Com | Ultima actualizare: 09/2020
07:45 - 15:15
<b>Duotex Com</b>
7h 30min
50lei
Vezi detalii

Duotex Com

Duotex Com

REZ. GL.;0745/600524; BR.-0239/606162;0740760812; 0745.82.66.79 (rezervari Brasov)

  1. 07:45
  2. Traseu: Brasov - Buzau - Braila - Galati
  3. 15:15
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Duotex Com | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 19:30
<b>Duotex Com</b>
5h 30min
50lei
Vezi detalii

REZ. GL.;0745/600524; BR.-0239/606162;0740760812; 0745.82.66.79 (rezervari Brasov)

  1. 14:00
  2. Traseu: Brasov - Buzau - Braila - Galati
  3. 19:30
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Duotex Com | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 19:25
Erick Trans
5h 25min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 14:00
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 19:25
Durată: 5h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
15:00 - 20:20
Auto Record
5h 20min
55lei
Vezi detalii

Auto Record

Auto Record SRL

GALATI - 6.50 AUTOGARA DUMITRU GALATI - 7.00 "Autogara ATR ^ ETA EUROTRANS SRL" 0753544509 TECUCI - 8.25 AUTOGARA GEGI ONESTI - 10.00 AUTOGARA TRANSMOLDAVIA BRASOV - 12.30 AUTOGARA 1(DE LANGA GARA)

  1. 15:00
  2. Traseu: Brasov - Galati
  3. 20:20
Durată: 5h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Auto Record SRL | Ultima actualizare: 11/2019
16:45 - 21:45
TFT
5h 00min
60lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, joi, vineri și duminică

deviza noastra este "Confort si siguranta!

  1. 16:45
  2. Traseu: SIBIU - BRASOV - GALATI
  3. 21:45
Durată: 5h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60lei
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 09/2020
20:30 - 01:25
Erick Trans
4h 55min
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 20:30
  2. Traseu: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 01:25 +1 zi
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Galați

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Galați?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la Galați este cuprins între 50 și 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Galați?

De la Brașov la Galați circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR), PECO OMV-GARA C.F.R, Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov).

Când pleacă autocarul din Brașov către Galați?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Galați?

Călătoria Brașov-Galați cu autocarul, durează între 4h 00min și 7h 30min.