Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Calimanesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Călimănești ➞ Unirea

miercuri,
26 ian 2022
3 curse disponibile

08:00
4h 10m
12:10
Coțofană
Vezi detalii

+4-0744-619.453; Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

  1. 08:00
    Calimanesti Centru
  2. Autocar: Horezu - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:10
    Unirea Statie Unirea
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 01/2022
10:30
4h 30m
15:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 10:30
  2. Autocar: RETUR Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
17:50
4h 40m
22:30
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:50
    Calimanesti Centru
  2. Microbuz: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  3. 22:30
    Unirea Statie Unirea
Durată: 4h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Călimănești - Unirea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Călimănești - Unirea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Călimănești la Unirea este cuprins între 50 și 54 RON.

De unde pleacă autocarul din Călimănești către Unirea?

De la Călimănești la Unirea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile biserica/hotel traian/han cozia, Centru.

Când pleacă autocarul din Călimănești către Unirea?

Primul autobuz din Călimănești pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 17:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călimănești către Unirea?

Călătoria Călimănești-Unirea cu autocarul, durează între 4h 10min și 4h 40min.