Filtrează rezultate

General

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Gilău

duminică,
12 iul 2020
5 curse disponibile

05:50 - 06:35
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 05:50
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 06:35
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
07:00 - 07:45
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 07:00
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 07:45
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
09:00 - 09:45
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 09:00
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 09:45
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
10:30 - 11:15
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 10:30
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 11:15
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
12:00 - 12:45
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 12:00
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 12:45
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
13:30 - 14:15
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 13:30
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 14:15
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
14:30 - 15:15
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 14:30
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 15:15
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
15:15 - 16:00
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 15:15
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 16:00
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
16:15 - 17:00
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 16:15
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 17:00
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
17:30 - 18:15
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 17:30
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 18:15
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
18:15 - 19:00
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 18:15
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 19:00
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
19:15 - 20:00
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 19:15
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 20:00
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
20:30 - 21:15
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 20:30
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 21:15
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
21:15 - 22:00
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 21:15
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 22:00
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
22:45 - 23:30
Alis Grup
45min
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Traseu efectuat de Sosim Trans

  1. 22:45
    Cluj Napoca Parcare Hotel Napoca
  2. Traseu: Cluj Napoca - Floresti - Gilau
  3. 23:30
    Gilau Centru Gilau
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Gilău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Gilău?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Gilău este cuprins între 6 și 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Gilău?

De la Cluj Napoca la Gilău circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Hotel Napoca, Benzinaria OMV Calea Floresti.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Gilău?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 05:50, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Gilău?

Călătoria cu autocarul de la Cluj Napoca la Gilău, durează 45min.