Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Cluj Napoca ➞ Iara

miercuri,
5 oct 2022
6 curse disponibile

06:55
1h 05m
08:00
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 06:55
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 08:00
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
1h 05m
12:05
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 12:05
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
1h 05m
15:35
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 14:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 15:35
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:30
1h 05m
16:35
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 15:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 16:35
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
1h 05m
17:05
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 16:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 17:05
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:15
1h 05m
20:20
GVP
-
Vezi detalii

GVP

GVP & Co import export SRL

via Savadisla

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 19:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ CLUJ NAPOCA - Iara
  3. 20:20
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GVP & Co import export SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Iara

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Iara?

De la Cluj Napoca la Iara circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Fany.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Iara?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 06:55, iar ultimul pleacă la ora 19:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Iara?

Călătoria cu autocarul de la Cluj Napoca la Iara, durează 1h 05min.