Română

Autobuze Cluj Napoca → Satu Mare

De la Cluj Napoca la Satu Mare circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Cluj Napoca - Autogara Fany, Cluj Napoca - Autogara BETA CLUJ și sosire în stațiile Satu Mare - Autogara Orizont SA, Satu Mare - Autogara Fany, Satu Mare - Autogara Prisma SA.
Primul autobuz pleacă la 06:00. Ultimul este la 20:30. Călătoria durează peste 3h.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
07:20
06:00
LMMJVSD
3h
23:10
09:00
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
12:10
07:15
LMMJVSD
3h
15:10
10:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
11:40
09:30
LMMJVSD
3h
17:50
12:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
08:30
10:20
LMMJVSD
5h10'
12:20
16:30
Amfurat strlen
AUTOGENN
LMMJVSD
Informații
21:00
11:00
LMMJVSD
3h
11:20
14:00
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
19:50
12:30
LMMJVSD
3h
13:20
15:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
07:10
14:15
LMMJVSD
3h58'
06:40
18:13
Amfurat strlen
Orizont SA
LMMJVSD
Informații
23:00
14:30
LMMJVSD
3h
23:00
17:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
20:50
15:30
LMMJVSD
3h
08:40
18:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
23:40
17:00
LMMJVSD
3h15'
17:30
20:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
11:10
17:00
LMMJVSD
3h15'
08:50
20:15
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
09:50
18:30
LMMJVSD
3h
17:40
21:30
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
19:30
20:30
LMMJVSD
5h
13:10
01:30
a doua zi
Amfurat strlen
Fany
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru