Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Cluj Napoca ➞ Toplița

duminică,
14 aug 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:00
4h 25m
15:25
Alis Grup
50lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Circulă doar luni, marți, joi și sâmbătă

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures - Reghin - Toplita - Ghergheni - Lacu Rosu - Bicaz - Piatra Neam
  3. 15:25
    Toplita Statie Toplita
Durată: 4h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 06/2022
13:30
5h 00m
18:30
DANY TRANS
-
Vezi detalii

+4-0743-421.882 CURSA 1 +4-0754-587.327 CURSA 2 +4-0266-341.135

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Autocar: Cluj Napoca - Mociu - Sărmășel - Reghin - Răstolița - Toplița - Sărmaș - Ditrău - Joseni - Gheorghen
  3. 18:30
    Toplita Statie autobuz
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2022
15:15
4h 15m
19:30
DANY TRANS
-
Vezi detalii

+4-0743-421.882 CURSA 1 +4-0754-587.327 CURSA 2 +4-0266-341.135

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Microbuz: Cluj Napoca - Mociu - Sărmășel - Reghin - Răstolița - Toplița - Sărmaș - Ditrău - Joseni - Gheorghen
  3. 19:30
    Toplita Statie autobuz
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Cluj Napoca - Toplița

Despre Cluj Napoca - Toplița

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Toplița?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca la Toplița este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Toplița?

De la Cluj Napoca la Toplița circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria OMV Calea Floresti, Autogara Fany, Autogara BETA CLUJ.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Toplița?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 11:00, iar ultimul pleacă la ora 15:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Toplița?

Călătoria Cluj Napoca-Toplița cu autocarul, durează între 4h 15min și 5h 00min.