Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Craiova ➞ Timișoara

duminică,
14 aug 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:31
7h 10m
15:41
Obada Trans
Vezi detalii

0726.922.277 (Vodafone);Rezervarile se fac cu cel putin 24 ore inainte de imbarcare. Program : L-V : 08:00 - 16:00

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 08:31
  2. Midibus: Horezu-Timisoara
    • Dotări:
  3. 15:41
    Timisoara Autogara Normandia
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Obada Trans SRL | Ultima actualizare: 08/2022
11:10
Cursă specială
6h 50m
18:00
Novum Travel
100lei
Vezi detalii

Novum Travel

InterNovum Grup SRL

Circulă doar luni și joi

Rezervarile se fac doar telefonic +4-0754-249.625

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 11:10

  2. Ant1-C
    Cursă specială
    Microbuz: Ant1-C Charter Bucuresti-Timisoara
  3. 18:00
Durată: 6h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100lei
Sursa: InterNovum Grup SRL | Ultima actualizare: 08/2022
13:03
7h 10m
20:13
DACOS
96lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:03
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 20:13
    Timisoara Autogara Normandia
Durată: 7h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
96lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Craiova - Timișoara

Despre Craiova - Timișoara

Care este prețul călătoriei cu autocarul Craiova - Timișoara?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Craiova la Timișoara este cuprins între 79 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Craiova către Timișoara?

De la Craiova la Timișoara circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Craiova Nord (Pelendava SA), Autogara A.C.O.T.P. Dolj (Bacriz), Benzinaria Petrom - langa Gara.

Când pleacă autocarul din Craiova către Timișoara?

Primul autobuz din Craiova pleacă la ora 08:31, iar ultimul pleacă la ora 13:03.

Cât durează călătoria cu autocarul din Craiova către Timișoara?

Călătoria Craiova-Timișoara cu autocarul, durează între 6h 50min și 7h 10min.